Двигуни для крети, соляриса і ріо почали збирати в росії: для цього корейці побудували суперзавод за 16 млрд рублів

12

Завод двигунів підрозділу hyundai wia corporation, побудований в санкт-петербурзі, повністю закриє потреби розташованого по сусідству автозаводу

Редакція

Новий моторний завод обійшовся корейцям в 15,8 млрд рублів. З жовтня тут стартує масове виробництво 1,6-літрових агрегатів серії gamma, а з кінця наступного року об’ємом 1,6 літра, а з кінця 2022 року на підприємстві освоять випуск 2,0-літрових агрегатів серії nu.

У перший рік роботи новий завод випустить 240 тисяч двигунів. Пізніше, з переходом на тризмінний графік роботи, потужність підприємства складе 330 тисяч моторів на рік. Ці двигуни будуть встановлюватися на hyundai solaris, creta і kia rio російського виробництва.

Для hyundai це вже п’ятий завод двигунів: крім росії аналогічні підприємства є в кореї, китаї та мексиці. Виробництво двигунів на російському майданчику максимально автоматизовано: всього тут буде працювати близько 500 осіб.

З виходом на повну потужність hyundai wia стане найбільшим іноземним моторним заводом в росії. У планах підприємства-поступова локалізації двигунів з використанням компонентів російського виробництва.

( 1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)