Лови її! Гігантська котушка не поспішаючи котиться по шосе в США: відео

254

Парубка-робітники втрачають величезні котушки на дорозі в Штатах – третій раз за два місяці

На відео така картина виглядає навіть комічно – гігантська промислова котушка не поспішаючи котиться по шосе, а за нею вишикувалася кавалькада з автомобілів, водії яких не сміють обійти непередбачену перешкоду. Але в реальності ми б не хотіли опинитися на місці цих людей.

Гігантська промислова котушка для перевезення оптоволоконного кабелю днями впала з вантажівки і покотилася по шосе. Як не дивно, це вже третій раз, коли котушки відправляються у вільний піший похід по дорозі.

Перший інцидент з котушкою в місті Х’юстоні стався в жовтні. Потім відразу дві котушки одночасно атакували трафік знову, це був уже листопад. В третій раз історія повторилася позавчора. Особливого драматизму додав той факт, що некерований снаряд прокотився в безпосередній близькості до шкільного автобуса, повідомляє Kansas City Star.

Відео з котушкою:

У двох попередніх інциденти поліція зазначила, що водії вантажівок не розрахували висоти свого вантажу, а також перевантажили автомобілі. Попередні обидва інциденти сталися в результаті удару про залізничний міст на трасі I-10. Поліція заявила, що водія, швидше за все, визнають винним у вчорашньому інциденті.

Дивіться також: найнеймовірніша аварія тижні (Ніхто не постраждав): відео

На щастя, в інциденті ніхто не постраждав, незважаючи на те що котушка зачепила кілька автомобілів. Що ж, коли ти везеш великогабаритний вантаж, варто бути трохи уважніше!