Наші в Голлівуді покажуть гостросюжетний фільм з нарізки записів з відеореєстраторів

271

Кінопремія «Оскар» за нарізку з відеореєстраторів: трейлер відео

«Ми тут маємо справу не з чим іншим, як з повним неповагою до закону»: фільм «Smokey and the Bandit».

Наші в Голлівуді покажуть гостросюжетний фільм з нарізки записів з відеореєстраторів

Постер до фільму 1977 року “Поліцейський і бандит”

Напевно, ця фраза, у вузьких колах кіноманів минулого сторіччя стала крилатою, найкраще зможе описати те, що показано в трейлері до документального фільму, відправленому в список номінантів на здобувачі кінопремії «Оскар».

Дивіться також: «Божевільний Макс» отримав шість “Оскарів”

Сюжет споконвічний як нескінченна російська дорога, але від цього не менш остросюжетен. Напевно, тільки голлівудський розмах може правильно передати всю атмосфери автомобільного Армагедону, який локально і час від часу відбувається на дорогах і напрямах нашої неосяжної батьківщини.

Великі драми звичайних людей відбуваються на дорогах навколо нас постійно, хоч ми їх не помічаємо. У них оголюється вся сутність людини, і не завжди вона приємна нам. Можливо, щоб зрозуміти себе потрібно подивитися на інших? А кіномистецтво нам безумовно в цьому допоможе!

У трейлері до фільму «The Road Movie» режисера Дмитра Калашникова ви побачите все – забійний відеоряд, крутий саундтрек, неймовірні повороти сюжету, «трюки», виконані непрофесіоналами і ту виворіт автомобільної життя, з якою ніхто з нас не побажав би зіткнутися в реальності. Дивимося:

Цікаво, статуетка Оскара у нас вже в кишені?