Хвороба Альцгеймера — Galantamine зменшує смертність

250

Научно

Нещодавнє дослідження знаходить, що galantamine має набагато більш низьку смертність серед пацієнтів з помірним до помірно важкої хвороби Альцгеймера в порівнянні з плацебо. Результати дослідження були представлені в американському Коледжі Нейропсихофармакологии 51-ті Річні збори в Голлівуді і прибувають з дослідження, спонсорованого Fla Janssen Research & Development, LLC.Galantamine не тільки зменшив смертності, але також і забарився зниження в пізнавальному погіршенні за 24-місячний період, у порівнянні з тими, кому дали плацебо.Подвійне сліпе, кероване плацебо, рандомізоване клінічне дослідження оцінило ефективність і безпеку лікування пацієнтів, які страждають на хворобу Альцгеймера, з galantamine за 2-річний період.

2 051 людина між віками 45 і 92 брав участь, кого 1,023 були в групі плацебо, і 1,028 були в galantamine групі. 127 місць у 13 різних країнах були залучені в це дослідження.

Galantamine — інгібітор ацетилхолинэстеразыGalantamine є інгібітором ацетилхолінестерази, він, як вважають, збільшує концентрацію ацетилхоліну нейромедіатора шляхом інгібування ферменту, названого холинэстеразой, яка шкідлива для нейромедіатора.Цільовий результат випробування повинен був спостерігати смертність і кількість серйозних небажаних явищ, що відбулися за ці два роки.Клінічне дослідження було закінчено рано, тому що смертності були очевидно значно вище в galantamine групі.

Основний результат безпеки дослідження був смертностями або смертю за 24-місячний період. Вторинний результат безпеки був існуванням небажаних явищ, пов’язаних з galantamine, включаючи серйозні небажані явища більш ніж 24 місяці.

Нижче деякі дані по випробування на людях:54% пацієнтів у групі Galantamine повідомили про принаймні одному TEAE (лікування небажане явище на стадії становлення), порівняно з 49% у групі плацебо

Найбільш поширені TEAEs в групі Galantamine були нудотою та/або рвотойНежелательные явища в цих двох групах були дуже схожі.

Смертність була значно вищою в групі плацебо, ніж galantamine группаБолезнь Альцгеймера

Хвороба Альцгеймера не є нормальною частиною старіння. Це — дегенеративна хвороба мозку; найбільш поширена форма деменції, прогресивно руйнує пізнавальні та функціональні здібності пацієнта, включаючи пам’ять і здатність виконати нормальні щоденні дії, такі як їжа і миття.За даними CDC (Центри з контролю і профілактики захворювань), приблизно п’ять мільйонів американців живуть з хворобою Альцгеймера.

Це — шоста головна причина смерті в США.Деменція (включаючи хворобу Альцгеймера) впливає на більш ніж 35 мільйонів чоловік у всьому світі.

Оскільки тривалість життя глобально збільшується, експерти кажуть, що захворюваність на хворобу Альцгеймера та іншими деменціями також збільшиться, і, ймовірно, більш ніж подвоїться за наступні кілька десятиліть — можливо до 65 мільйонам до 2030 і 115 мільйонів до 2050.Хвороба Альцгеймера, як вважають, коштує світовій економіці приблизно 1% свого ВВП (світовий ВВП) — тягар принаймні $600 мільярдів.У хворих з хворобою Альцгеймера, виробництво ацетилхоліну знижується. Ацетилхолін є нейромедіатором.

Це зниження виробництва ацетилхоліну відбувається, тому що нейрони (мозку) погіршуються. Дослідження показали зв’язок між втратою ацетилхоліну і амилоидными бляшками щільності, симптомом ознаки хвороби.Galantamine допомагає підняти рівні ацетилхоліну.Незважаючи на те, що хвороба Альцгеймера є невиліковними, певними ліками, і зміни способу життя можуть допомогти уповільнити його рівень прогресії, дослідження показали.

Вчені з Каліфорнійського університету показали, що люди з активними способами життя схильні мати більш повільну прогресію симптомів хвороби Альцгеймера.Galantamine продається Janssen Pharmaceuticals Inc. у США під зареєстрованими патентованими назвами Razadyne і Razadyne ER.

galantamineальцгеймераболезньуменьшать

 • Травень 18, 2018
 • коментарів 10
 • admin
 • Науково

коментарів 10


 • Карбаинов Андрон

  швидше гнидность…


  18.05.2018 у 21:22
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kihn

  О, пырло тупе вилізло. Хто хто кого вбивав півтора року тому? Або ти плять хач, і вендету за дидов пропонуєш всім влаштовувати?


  19.05.2018 у 02:36
  Увійдіть щоб відповісти


 • Якунчикова Альбіна

  Це таким як ти можна вселити воювати за інтереси іншої країни ?


  19.05.2018 у 19:06
  Увійдіть щоб відповісти


 • Прокашева Яна

  русичі, а не руцкие тупий касап ?


  19.05.2018 у 20:12
  Увійдіть щоб відповісти


 • Felar

  ти ще багато чого не знаєш тупоголовый )))


  20.05.2018 у 07:39
  Увійдіть щоб відповісти


 • Malas

  Я ничче не розумію — ДНР напало на Мар’їнку, і звинуватило в цьому ВСУ?


  20.05.2018 у 19:32
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gholbigamand

  Стопполец одягни сьогодні плаття в горошок.


  21.05.2018 у 04:20
  Увійдіть щоб відповісти


 • Махнера Єлизавета

  Не Коко, того самого:) Сам здивувався. Там кароч вони типу будуть воювати з втіленням зла, чет типу антихрисат, який прийде з іранської провінції Хорасан(якщо не помиляюся, називається він Джалид). Захоплять Єрусалим. де їх оточать сили зла. І ось коли їх будуть жорстко пистячить і отсанется їх всього 5 тисяч, і ентом самий Джалид буде готовий ихз розбити — з неба раптово спуститься Христос і прониже Джалида списом. Після чого вони дружно запистячат сили зла, і на землі воцарицца щасте й всесвітній халіфат ?


  21.05.2018 в 16:41
  Увійдіть щоб відповісти


 • Landann

  Преміум балістична nylonThe нова премія балістичного нейлону пропонує текстуру, але залишається легкий і відчуває себе прекрасно в ваших руках. І він пропонує велику міцність.


  21.05.2018 в 23:50
  Увійдіть щоб відповісти


 • Broadwind

  Але щодо цензури у нас — все сильно залежить від конкретного сайту. У нас вони найрізноманітніші, від упоротых українських типу цензора, до упоротых проросійських. Читати імхо варто більш-менш нейтральні.


  22.05.2018 в 13:46
  Увійдіть щоб відповісти