Volkswagen представив вантажний фургон сімейства ID

250

Авто новости

Компанія Volkswagen представила вантажну модифікацію електричного мінівена ID Buzz. Презентація автомобіля відбулася на Інтернаціональній виставці комерційного транспорту в Ганновері. Новинка, яка взяла приставку Cargo до заголовка, що має найбільший запас ходу з усього ID-сімейства.

Повнопривідний ID Buzz оснащений двома електричними двигунами, які сумарно генерують 201 л. с. Батареї ємністю від 48 до 111 кВт•год дозволяють фургона проїжджати до 550 кілометрів на одній зарядці.

Сонячна панель, встановлена на даху, дозволяє проїхати ще 15 км. Концепт-кар укомплектований трьома сидіннями, автопілотом ID Pilot, 20-дюймовими колісними дисками, планшетом, що робить роль дисплея інформаційно-розважальної сукупності і проекційної приладової панелі з допомогою
доповненої дійсності.За попередньою оцінкою, новинка з’явиться на ринку в першій половині 20-х років XXI століття. ID Buzz буде виконаний в стилі хорошою моделі Microbus. Компанія VW представила вже три електричних прототипу, які покликані дати уявлення про те, якими будуть серійні електромобілі марки. Перша з цих моделей підніметься на конвеєр в наступному році.

Шукайте хороший магазин, в якому можна придбати все для тюнінгу? Обов’язково відвідайте магазин тюнінгу Декоравто, який доступний за адресою dekoravto.com. Тут ви знайдете все для перетворення вашого автомобіля.

  • Вересень 20, 2018
  • Коментарів немає
  • admin
  • Авто новини