Ознаки швидкої розрядки батареї автобрелока

295

3 ознаки швидкої смерті» батареї автобрелока.

Щоб сісти в сучасний автомобіль, як правило, необхідний брелок, який йде в комплекті з авто. В цей брелок «вшито» безліч функцій: від розблокування дверей до дистанційного запуску двигуна. Харчування пристрій одержує від невеликою плоскою батареї, що знаходиться всередині, яку рано чи пізно доведеться замінити, щоб зберегти працездатність брелока.

Дивіться також: Якщо не працює брелок сигналізації

Всякий раз, коли власник використовує свій брелок, батарея втрачає частину свого заряду, якого, в більшості випадків, достатньо на 3-4 роки роботи. Якщо батарея повністю розряджена, власник ризикує в деяких випадках навіть не потрапити в автомобіль. Так, при самому драматичному розвитку подій може відбутися повна розрядка мікросхеми брелока, в результаті чого вона втратить працездатність, перестане підключатися до охоронної системи вашої машини. У цьому випадку функціонал може бути відновлений тільки з допомогою заміни батарейки. А де її знайти трасі або в селі, коли ви знаходитесь в улюбленої бабусі? Саме тому важливо стежити за роботою брелока і не упустити момент повної розрядки його батареї.

Ознаки швидкої розрядки батареї автобрелока

Витяг джерела живлення брелока може стати проблемою для недосвідченого власника автомобіля: деякі пристрої при розтині можуть розколотися, інші забезпечені гвинтом, і щоб його викрутити, потрібна спеціальна викрутка. Спроби самостійного розбору пристрої можуть призвести до пошкодження брелока і, як наслідок, до витрат на ремонт або придбання нового пристрою. Багато автобрелоки з-за своєї технологічності мають високу ціну.

Нижче перераховано декілька ознак розрядки батареї автобрелока, за якими можна спрогнозувати швидку повну втрату її функціональності:

1. центральний замок автомобіля не відкривається після натискання на брелок, або власник помічає, що він перестав спрацьовувати на відстані, з якого безвідмовно працював раніше (наприклад, з 20-30 метрів);

2. потрібно кілька натискань, щоб брелок все-таки спрацював (це також ознака швидкої «смерті» батареї);

3. кнопки спрацьовують від випадку до випадку або працюють некоректно, що впав рівень заряду батареї може подавати неправильні команди з брелока.

Помітивши перераховані ознаки, подбайте про заміну батареї. Виконати процедуру необхідно максимально коректно, самостійно або звернувшись до досвідченого механіка, спеціаліст з обслуговування електроніки.

Рада по заміні батареї

Ознаки швидкої розрядки батареї автобрелока

Якщо ви оконательно переконалися, що пора замінити батарею автобрелока та збираєтеся це зробити самостійно, то спочатку акуратно витягніть стару батарею, щоб використовувати її в якості зразка при покупці нової, або знайдіть в керівництві до автомобіля інформацію про тип вашого джерела живлення.

У нас ви можете прочитати, як замінювати батарейки в деяких видах брелків. Можливо списку ви знайдете потрібний девайс і дізнаєтеся як в ньому міняти батарею:

Як замінити батарейку в брелоку ключа Хонда Акорд

Як замінити батарейку в брелоку ключа Hyundai

Як замінити батарейку в брелоку ключа Nissan

Як замінити батарейку в брелоку ключа Мазда

Як замінити батарейку в брелоку ключа Мерседес

Як замінити батарейку в брелоку ключа Тойота

Сіла батарея в ключі автомобіля: Як відкрити двері і запустити двигун

Ознаки швидкої розрядки батареї автобрелока