“піонер «і гармошка: представлений перший в росії зчленований електробус

14

На виставці comtrans відбулася прем’єра зчленованого електробуса 6245» піонер max«, створеного компанією»пк транспортні системи”. Новітній електробус-гармошка відправиться на випробування в санкт-петербург

Ця 18-метрова повністю низькопідлогова машина має запас ходу більше 200 км.трансмісія складається з двох електропортальних мостів. У конструкції кузова нового електробуса застосована нержавіюча сталь, в інтер’єрі використані алюмінієві панелі і важкогорючий пластик.

«піонер max ” призначений для маршрутів з високим пасажиропотокам у великих містах, і розрахований на 140 осіб. Він може використовуватися як шаттл з аеропорту або на експресних маршрутах. Салон нового електробуса оснащений 38 місцями для сидіння з індивідуальним підігрівом, новими мультмедійними комплексами, usb-роз’ємами для звичайної і швидкої зарядки мобільних пристроїв. Збільшити простір в салоні вдалося за рахунок розміщення тягових акумуляторів власної розробки на даху електробуса. Самі акумулятори забезпечені електричною системою термостатування, що дозволяє працювати електробусу протягом повної зміни навіть при сильних морозах.

Для перевезення маломобільних пасажирів передбачена відкидна апарель і місце для інвалідного візка з системою фіксації. Обігрівається салон за допомогою електричних підігрівачів, а не дизельного обігрівача, як в інших електробусах.

Ще одна особливість нового електробуса-зарядка його акумуляторів здійснюється в нічний час в електробусному парку протягом 4-6 годин. Це означає, що тепер не доведеться витрачати час для заповнення енергії протягом дня, і немає необхідності облаштовувати міську інфраструктуру зарядними станціями на кінцевих зупинках.

Новинка виготовлена на власних виробничих площах “пк транспортні системи” – кузов зварений в енгельському заводі електричного транспорту, первинна збірка здійснена на тверському механічному заводі електротранспорту, а кінцева збірка-в невському заводі електричного транспорту в санкт-петербурзі. Випробування нового електробуса планується провести восени 2021 року.