Автоваз відновив збірку всіх моделей

58

Автоваз працює з перебоями з початку літа через недопоставок деталей від компанії “роберт бош самара”, у якій, в свою чергу, складності в роботі зі своїми постачальниками через глобальний дефіцит мікрочіпів. У російського підприємства вже є план з нарощування обсягів виробництва: зокрема, за рахунок введення шестиденного робочого тижня.

За підсумками вересня продажі автовазу скоротилися на 51 відсоток, до 17 189 машин. Найбільшою мірою падіння продажів торкнулося сімейство granta, яке ще недавно займало першу сходинку в рейтингу найбільш затребуваних автомобілів в росії, а в перший місяць осені відкотилося на п’яту позицію. За вересень дилери реалізували 3886 примірників granta, що на 8,6 тисячі менше, ніж за той же місяць 2020 року.

Що ж стосується niva legend і niva travel, то виробництво цих позашляховиків буде завантажено весь тиждень. За вересень в росії реалізували всього 1530 примірників класичної niva, що на три тисячі менше, ніж у вересні 2020-го. Що ж стосується niva travel, то на неї нещодавно було розміщено держзамовлення на 1,5 тисячі штук — партію машин відправлять в регіональні медичні установи.

Avtograd news уточнює, що озвучена інформація про виробничий графік актуальна на сьогоднішній день — при надходженні відсутніх комплектуючих він буде скоригований.

Ще одна модель автовазу, vesta, в найменшій мірі постраждала від дефіциту електронних компонентів — завод в іжевську, де збирають седан, універсал і cross-версії «вести», працює згідно з графіком. У вересні в росії продали 8724 екземпляри vesta, що на 2796 штук менше, ніж за той же місяць 2020 року. Модель займає першу сходинку в топ – 25 бестселерів на російському ринку.