Пустощі може розрізати годинник від Вашого життя

212

Научно

Незважаючи на те, що свята — все про їжу, питво, і святкування з коханими, кожен день пустощів може розрізати багато годин від життя людини.Виявлення прибуло з дослідження, проведеного професором Девідом Спиджелхэлтером, статистиком у Кембриджському університеті, і було видано в британському Медичному Журналі.Так як свята є часом, коли люди схильні дозволяти собі надмірностей, вони повинні мати на увазі, що тридцять хвилин або більше можуть бути розрізані від їх тривалості життя протягом кожного дня, що вони курять, мають кілька напоїв, їдять червоне м’ясо, і навіть дивляться телевізор.

З іншого боку, дві години можуть бути додані до їх життя протягом кожного дня, що вони їдять багато фруктів і овочів, здійснення, і мають лише один алкогольний напій.Професор Спиджелхэлтер прагнув допомагати людям зрозуміти, як спосіб, яким вони ведуть себе, може впливати на їхню тривалість життя шляхом пояснення його простим способом.Він рекомендував використовувати поняття старіння більш швидкого або повільніше, і це, люди повинні розглянути щоденне вплив звичок способу життя як «микрожизни» — півгодини очікуваної довжини життя.

Так як микрожизнь майже дорівнює мільйонній з життя після того, як людині 35 років, половина години дорослої тривалості життя може бути віднесена як цей термін.Викладач зібрав і проаналізував дані від досліджень населення і знайшов, що, «склав в середньому по довічної звичкою», людина може втратити микрожизнь:бути 5-кілограмовим надмірною весомкурящий двох сигаретупотребление в їжу гамбургераналичие 2 або 3 алкогольних напитковнаблюдение 2 годин ТВОднако людина може додати микрожизни до їх тривалості життя:наявність не більше, ніж одного алкогольного напою деньтренированиеприем статиновупотребление в їжу фруктів і овощейМикрожизни можуть також використовуватися, говорячи про демографічних факторах також, наприклад, будучи жінкою, а не людина є вигодою 4 мікрожиттів в день, бути живим у 2010 замість 1910 додає 15 в день, і бути шведським чоловіком, а не російським чоловіком додає 21 день.

Цей простий спосіб пояснити, як щоденні звички впливають на довжину людини життя, допомагає всім читачам приблизно витримати порівняння між розмірами постійних ризиків. Професор Спиджелхэлтер пояснив, що це ґрунтується «на швидкості старіння», метафора, яка була успішна допомоги людям кинути палити.

«Таким чином, щодня того, щоб палити 20 сигарет (10 мікрожиттів) то, як ніби Ви мчитеся до своєї смерті в 29 годин, а не 24». Професор Спиджелхэлтер сказав.Він додав, що дослідження мало багато обмежень і підкреслює, що ці оцінки оцінюються і прибутку з кількох гіпотез. Тим не менш, він сказав, що вони «приносять довгострокові ефекти в подарунок і допомагають протистояти височному дисконтування, у якому майбутні події розглядають зменшується важливості».

Незалежно від обмежень він вважає, що «обґрунтована думка порівняльних абсолютних ризиків, пов’язаних з хронічними опроміненнями, може бути яскраво виражена з точки зору швидкості, на якій живе життям».Професор Спиджелхэлтер завершив:«Звичайно, дослідження оцінки були б необхідні, щоб визначити кількість будь-якого ефекту на поведінку, але кожному не потрібно дослідження, щоб прийти до висновку, що людям зазвичай не подобається ідея стати старше швидше».

баловствожизньмочьразрезать

 • Серпень 9, 2018
 • коментарів 9
 • admin
 • Науково

коментарів 9


 • Мишолов Євграф

  Какцапы це сучасні неофашисти, які тільки поміняли символіку і риторику. Подивіться на їх паради *антимайданов*, на їх виступи політиків, просто волосся стає дибки. Замість свастики, общипанная курка мутант, замість чорно-червоно-білого прапора, гей-оргиевские стрічки і прапор Расеі. Анексія територій, мілітаризація суспільства і культ особистості ботоксного Пукина мафіозі карлика, є явними ознаками фашизму на Рацейской Педерации. Путиноиды рашисты це генетичний сміття, яке потрібно утилізувати.


  09.08.2018 у 21:00
  Увійдіть щоб відповісти


 • Forcestone

  Це ідол ватников, зек, який лежав під Пукиным рівне, іноді створюючи видимість опору. Чомусь ватники люблять зеків і мафіозі. Щось у їхньому житті пішло не так.


  09.08.2018 в 23:43
  Увійдіть щоб відповісти


 • Чан Сергій

  хочеш я тобі поточні ціни на новий урожай скажу? :)) Під полуницю в києві вже від 16 гривень бачив, а пом’яту взагалі по 10


  10.08.2018 в 15:01
  Увійдіть щоб відповісти


 • Букова Ольга

  у тягнибока партія свобода, це різні речі.


  10.08.2018 у 20:56
  Увійдіть щоб відповісти


 • Tobei

  А татари на шо? :))


  11.08.2018 у 04:30
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kajind

  Що саме в твоєму розумінні свидомия? Припущу що це все що пов’язано з тим, що людина вважає рлиной україну, а не росію чи срср. Адже Я з твеом розумінні теж свидомит напевно? Ви вкладаєте в це поняття купу всього, так що давай говорити про більш конретно речі


  11.08.2018 у 08:28
  Увійдіть щоб відповісти


 • Серебров Адам

  До речі, ти шкільний курс про гектари вже вивчив? А то досі ржу з того як ти мені доказував шо 10 гектар це кілометр на кілометр :))


  11.08.2018 в 18:35
  Увійдіть щоб відповісти


 • Соломонів Артем

  Йошкін кот — так, марксизм передбачає обов’язковий атеїзм.


  12.08.2018 у 05:09
  Увійдіть щоб відповісти


 • Акімова Оксана

  так ти ж за гейропам їздиш, так і до нацпредательства недалеко! :))


  12.08.2018 в 14:50
  Увійдіть щоб відповісти