Ризик самогубства у підлітковому віці, найвищому після спроби батьків

235

Научно

Молоді люди в самому високому ризику робити спробу самогубства протягом двох років після того, як батько буде мати спробу самогубства або отримає стаціонарне лікування із-за психічного розладу.Більше ніж 15 000 підлітків і молодих повнолітніх були залучені у дослідження, виконане командою дослідників від Каролінського інституту в університеті Швеції і Копенгагена в Данії і видане в науковому журналі PLOS ONE. Це також продемонструвало, що підлітки, більш ймовірно, зроблять самогубство, ніж молоді повнолітні.

В останні роки число людей, вчиняє самогубство в Швеції, спустилося, проте, рівень спроби самогубства молодими повнолітніми істотно збільшився у Швеції та інших країнах в Європі.Учені знали, що діти, більш імовірно, робили спробу самогубства, якби їхні батьки випробували суїцидальна поведінка та/або психічне захворювання, і попереднє дослідження також продемонструвало, що подружжя людей, у яких був раптовий серцевий напад, більш імовірно, будуть робити спробу самогубства.Команди мають намір визначати скроневу асоціацію між стаціонарним лікуванням для спроби самогубства і психічним захворюванням, життям і смертю батьків та ймовірністю їх дітей, намагаються вчинити самогубство.

Вони також цікавилися дитячим віком коли вони спроба самогубства.Результати показали, що молоді люди мали найвищу можливість спроби самогубства протягом двох років після того, як батьки, особливо мама, убив себе.Вчені також знайшли, що незабаром після того, як мати була зареєстрована в психіатричній лікарні, дочки, специфічно, більш імовірно, будуть робити спробу самогубства.

Ризик спроби самогубства, пов’язаної з намаганням батьків або психічним захворюванням, був найвищим серед підлітків чоловічої статі і серед жіночої статі, але тоді зменшив, коли вони старші.Було 15 193 підлітка і молоді повнолітні, які взяли участь у дослідженні, хто народився між 1973 і 1984. Ця спроба самогубства молодих людей, коли вони були між 15 і 31 роком.Предмети були у порівнянні з людьми однієї статі, які народилися в тій же області, але не намагалися взяти їх власні життя.

Доктор Элленор Миттендорфер-Руц, дослідник у Відділенні Каролінського інституту Клінічної Неврології завершив:«Ми показуємо, що молоді люди, особливо підлітки, негайно потребують підтримки під час періоду після прийому батька в турботу про психічні розлади або суицидальном поведінці, якщо їх власна спроба самогубства повинна бути відвернена. Те, що потрібно, а тому є ефективним співробітництвом між усіма акторами, особливо дорослим і дитиною — і юні психіатрична служби».

Дослідження отримало фінансування від шведського Наукової ради і шведського Ради по Терміну служби і Соціологічних досліджень (ФАС).

возраствысокийподростковыйпослерисксамоубийство

 • Червень 27, 2018
 • коментарів 9
 • admin
 • Науково

коментарів 9


 • Samugar

  привіт ? Дякую ?


  27.06.2018 у 17:27
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kulazar

  У вас звичайно ж всі ходять в трусах у валянках на босу ногу.


  28.06.2018 у 03:29
  Увійдіть щоб відповісти


 • Nualhala

  Фашисти роблять свою роботу. Кремлівська хунта.


  28.06.2018 в 09:20
  Увійдіть щоб відповісти


 • Хромов Аркадій

  Johnny Mnemonic — викладок як санкції не страшні було повно. А через пару місяців — вже урізання і антикризовий план. Стаття занадто пафосна і перебільшена, але в загальному вірно каже, що падіння ціни на нафту і санкції дали росії нефиговый підсрачник


  28.06.2018 у 21:03
  Увійдіть щоб відповісти


 • Bludweaver

  Учасник переговорів — це наступний крок хитрого плану пиндоссов — коли хитрістю заствят тебе в туалеті камеру встановити ?


  29.06.2018 у 04:15
  Увійдіть щоб відповісти


 • Гринин Тимофій

  У вас це де? Корінь хрону найбільше схожий на корінь петрушки або пастернака. Тобто за формою типу морквини, але ніяк на ріпу не схожий


  29.06.2018 в 08:49
  Увійдіть щоб відповісти


 • Труш Єгор

  “президент” і “україна” — не пов’язані між собою.


  29.06.2018 в 22:52
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ишеева Єфросинія Данилівна

  Сталіна хочуть або старі вижили з розуму старі пердуны, або школярі, які думають шо при сталіні був рай.


  30.06.2018 у 05:02
  Увійдіть щоб відповісти


 • Thorgas

  Ку ?


  30.06.2018 в 11:46
  Увійдіть щоб відповісти