Я повинен взяти вітамін і мінеральні добавки?

215

Научно

Ми повинні взяти вітамін і мінеральні добавки, дійсно вони — повна марна трата грошей, вони приносять більше шкоди, ніж користі? Це питання, які мільйони людей у всьому світі задають, ймовірно тому що існує стільки конфліктних досліджень.Відповідь на «Я повинен взяти вітаміни?» не просте, так ніхто, говорить Стейсі Зоэки, Коледж Sargent клінічний доцент, директор Центру Їжі Вибору Sargent, в Бостонському університеті.Зоэки пояснює, що «всі унікальні».

Вона каже, що фахівець охорони здоров’я, зазвичай зареєстрований лікар-дієтолог, повинен дізнатися, які харчові потреби людини, їх переваги в їжі, медичні цілі та інші чинники.Більш ніж половина всіх американців бере харчові добавки — відсоток американців, які взяли вітамін, та/або мінеральні добавки зросли від 40% у 1994 р. до 53% у 2006.Коли запитали, чи бере вона, підкріплює себе, Зоэки каже, що вона не робить, але підкреслює, що, бере вона їх дійсно, не важливо. Взяття добавок є особистим рішенням на основі знання людини про їхні потреби, їх дієті і життєвої стадії.

Люди, що задаються питанням, чи повинні вони взяти вітамін і/або мінеральні добавки, повинні узгодити з зареєстрованим лікарем-дієтологом. Годинна консультація буде визначено коштувати набагато менше, ніж, що більшість людей витрачають на таблетки і капсули за 12-місячний період.У пацієнтів з високим кров’яним тиском, діабетом та іншими хворобами, які ведуть дієтичні фактори, може бути прикриття медичного страхування для рекомендації.Зоэки говорить, “Що я роблю як перший крок, запитують, ‘Що Ви в даний час їсте?'” Це супроводжується докладним аналізом дієти клієнта, і перевіряючий, де дефіцити можуть існувати.

Якщо Ви ідентифікуєтесь, наприклад, споживання вітаміну Е людину нижче, ніж, що рекомендується Інститутом медицини, перш, ніж рекомендувати добавки вітаміну Е, вона буде радити додавати шпинат, насіння соняшнику, мигдаль і інші багаті вітаміном Е продукти до їх дієті.Додавання продуктів з високими призначеними поживними речовинами, а не добавок також надає пацієнтам білок, волокно та інші поживні речовини.

Немає жодної таблетки або капсули, що містить все це, пояснив Зоэки.Жодна таблетка не містить вітаміни, корисні копалини, волокно, білок та інші суттєві поживні веществаНекоторые продукти багаті широким спектром вітамінів та поживних речовин

Шпинат багатий залізом, калієм, вітамінами a, C, E, K і магнієм.Чорниця — ці ягоди є антиоксидантом «супер їжа», багатий phytoflavinoids, вітаміном с і калієм. Крім пониження Вашого ризику раку і хвороби серця, вони також зменшують запалення.

Бататы — багатий вітамінами А, B6 и C, волокном, калієм, вуглеводами і каротином (рожеві, жовті).Бататы багаті декількома важливими живильними речовинами і волокномЖирная риба — багатий омегою 3 жирних кислоти.

Приклади включають лосося, оселедця, сардин, тунця і макрель. Вони допомагають артриту і знижують ризик хвороби серця, втрати пам’яті і можливо деякі симптоми хвороби Альцгеймера. Волоські горіхи, насіння льону та вітамінізовані яйця також багаті омегою-3s.Мікроб пшениці — частина пшениці, проростає і перетворюється завод; ембріон насіння.

На жаль, під час харчової промисловості, коли пластівці вдосконалені, мікроб і висівки часто мелють. Мікроб пшениці високий у фолате (фолієва кислота), тіамін, цинк, магній, фосфор, жирні спирти, жирні кислоти і вітамін Е. Це — також великий джерело волокна.Авокадо — дуже багатий вітамінами B, а також вітамінами Е і K. Дослідження показали, що регулярне споживання авокадо може знизити рівні холестерину в крові. Не уникайте авокадо, тому що вони високі в жирі — авокадо містять мононасыщаемый (хороший) жир.

Овес — овес багатий вітамінами B, калієм, фолатом, волокном, і об’єднує вуглеводи.Якщо Ви додаєте деякі з цих «супер продуктів» до Вашої щоденної дієти, існує хороший шанс, Ваш «поживний проміжок» буде заповнений, сказав Зоэки.Що, якщо спосіб життя, дієта та інші фактори недостатньо?Zawacki рекомендує вітамін або мінеральні добавки, якщо образ життя пацієнта, переваги в їжі, стан здоров’я або алергії зроблять його неймовірним, що вони задовольнять свої вимоги в їжі тільки з дієтою.

Це — робота лікаря-дієтолога допомогти пацієнту визначити найкращу форму певного вітаміну, у скільки день це повинно бути взято, щоб оптимізувати поглинання, а також удостоверяющийся, що немає ніякої взаємодії з жодними ліками, пацієнт міг би йти.Я повинен узяти добавку так чи інакше на всяк випадок?

Якщо у когось є гарна, добре врівноважена, поживна дієта, не повинно бути ніякої потреби ні в яких полівітамінних добавках. Кілька факторів повинні бути виключені спочатку, деяким людям потрібні добавки, тому що у них могли б бути проблеми абсорбуючі поживні речовини, вагітним жінкам потрібні певні добавки, Ваш вік може бути фактором у деяких випадках, деякі пацієнти з хронічними хворобами вимагають добавок.Жінки, що піддаються ризику прееклампсії, повинні взяти харчову добавку, що містить L-аргініну та вітаміни антиоксиданту з їх 20-го тижня вагітності.Якщо Ви тренуєтеся багато, приймаєте участь у втомних спортивних змаганнях, таких як марафони, Ви повинні бачити фахівця охорони здоров’я і дістатися, консультують з питань Вашої дієти і можливо підкріплюють вимоги.

Деякі вчені кажуть, що добавки не будуть робити Вам нічого поганого і можуть зробити Вас деяка користь. Дослідження було суперечить і запутывающим для непрофесіоналів. Шведські дослідники знайшли, що взяття мультивітамінів регулярно, довгостроковий може збільшити ризик розвивається раку молочної залози.Зоэки радить:«Якщо Ви вирішуєте взяти полівітамінний, вибрати, шановний бренд (шукайте знак схвалення від ConsumerLab, NSF або Фармакопеї США), який не включає більше ніж 100% поживних речовин, рекомендованих для Вашого статі і життєвої стадії.

Але майте на увазі, якщо Ви отримуєте поживні речовини, що Вам потрібно від Вашої дієти, немає ніяких переконливих доказів, що додаткові поживні речовини збираються допомогти Вам».

взятьвитаминдолженминеральный

 • Серпень 27, 2018
 • коментарів 14
 • admin
 • Науково

коментарів 14


 • Zulkigal

  Хм, так раніше більше споживали виходить? А це в якому регіоні до речі?


  27.08.2018 в 17:20
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gravelblade

  +100 ?


  27.08.2018 в 23:43
  Увійдіть щоб відповісти


 • Nalmenn

  Кіт, якщо говорити про окремих фільмах, то ти безумовно прав. Але більшість серіалів у всіх країнах обсмоктують кілька стандартних сюжетів, з якимось місцевим колоритом. Візьми для прикладу большиснтво російських серіалів — вони про те, як бідна дівчина приїхала у велике місто та знайшла любов з багатим мужиком. Ну і чим вони відрізняються від бразильських або мексиканських?


  28.08.2018 в 09:36
  Увійдіть щоб відповісти


 • Modigas

  Ок, наступного як нап’юся — пошлю сигнал :))


  28.08.2018 в 12:01
  Увійдіть щоб відповісти


 • Філімонов Микола Купріянович

  Зі столицею у Вашингтоні :))


  28.08.2018 в 23:03
  Увійдіть щоб відповісти


 • Конака Марія

  В Улан-Уде 9-річний школяр спалив вінки біля меморіалу загиблим у Великій Вітчизняній війні


  29.08.2018 у 08:22
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gardalar

  Я какал на голову це жирного [censored] в редакторові!


  29.08.2018 у 17:38
  Увійдіть щоб відповісти


 • Микола Сигизмундович

  “У вас”, це в якій палаті?


  30.08.2018 у 05:15
  Увійдіть щоб відповісти


 • Nazilkree

  іпотеки у нас давно і майже немає ?


  30.08.2018 в 11:17
  Увійдіть щоб відповісти


 • Кахадзе Роман

  Дуба Шаба — в якійсь мірі я з тобою згоден. Але я скоріше говорив не про віджиманні. Рінат не тільки віджав, але і продовжував весь час використовувати владу для отримання прибутку з допомогою того що віджав. Зараз він частково відірвано від годівниці, звідти і частину збитків. Частина звичайно просто виведення бабла з країни про запас, щоб у разі шухеру було на що жити на пенсії на канарах, ну або в ростові на крайняк


  30.08.2018 у 17:53
  Увійдіть щоб відповісти


 • Sternbearer

  коли всіх ольгинцев сурков выипет в сраку по три рази :)) Ти мене зрозумів :))


  31.08.2018 у 02:02
  Увійдіть щоб відповісти


 • Broadstone

  А причому тут українці до посольства эрефии?


  31.08.2018 в 15:43
  Увійдіть щоб відповісти


 • Єськін Леонід

  Продам міцну гривню, дорого :))


  31.08.2018 у 20:31
  Увійдіть щоб відповісти


 • Трохін Ігор

  неправда, я дрібний начальник, і працюю постійно, просто паралельно тролеві


  01.09.2018 у 05:24
  Увійдіть щоб відповісти