Пропозиція щодо регулювання Revised Tobacco, прийняте Європейською комісією

218

Научно

Пропозиція переглянути Директиву тютюнових виробів було нарешті прийнято Європейською комісією, яка прагне бути змінені, як тютюнові вироби продані і продані з обов’язковими попередженнями про шкоду для здоров’я, що здійснюються на всіх сигарети і тютюнових виробах самокрутки (RYO).Європейська комісія також планує заборону тютюнових виробів, використовують приправи, а також додавання певних регулюючих заходів для електронних сигарет і трав’яних продуктів.Істотне кількість дослідження було виконано з тих пір, коли Директива тютюнових виробів була спочатку здійснена 2001.Докази про небезпеки тютюнових виробів з приправами вказують, що часто підсилюють поточні небезпеки для здоров’я, пов’язані з курінням тютюнових виробів.

Одне дослідження знайшло, що ментолові сигарети можуть підвищити ризик інсульту поза ризику, вже існуючого в нікудишніх сигаретах. Тютюнові компанії відповіли шляхом виявлення нових способів продати їх продукти, роблячи їх великою кількістю звернення до підлітків допомогою нової упаковки і ароматів.

За словами комісара, відповідального за здоров’я і Політику в галузі захисту споживачів, Тоніо Борга:«Ми поставили! Європейська комісія обіцяла пропозицію щодо тютюнових виробів до кінця 2012, і це — те, що я представляю сьогодні Міністрам охорони здоров’я та Європейського парламенту. Фігури говорять за себе: тютюн вбиває половину своїх користувачів і є дуже захоплюючим.

З 70% курців-початківців перед віком 18, прагнення сьогоднішнього пропозиції полягає в тому, щоб зробити тютюнові вироби і куріння менш привабливого і таким чином перешкоджати ініціювання тютюну серед молодих людей. Споживачі не повинні бути обмануті: тютюнові вироби повинні подивитися і бути на смак як тютюнові вироби, і це пропозиція гарантує, що приваблива упаковка і приправи не використовуються в якості маркетингової стратегії.”

Використання тютюну, як відомо, є основною причиною серцево-судинного захворювання і раку легенів, і це відповідально за смерть 10% дорослих. Це — канцерогенний фактор, що викликає ріст ракових клітин, це було підтверджено у дослідженні, виконаному Вченими з Каліфорнійського університету, Медичної школи Сан-Дієго.Оскільки куріння є однією з головних причин смерті в усьому світі, багато урядів зробили пріоритетом перешкоджати тому, щоб люди купували тютюнові вироби і розповіли їм про що ризик для здоров’я.У лютому 2005 ЄС ратифікував ХТО Рамкова конвенція про Контроль Тютюну (FCTC).

В результаті Директива дещо застаріла; держави-члени дотримувалися різних інструкцій щодо продажу та маркетингу тютюнових виробів. Нарешті, такі звернення, зроблені Європейським парламентом і Радою міністрів, директива буде переглянута.

Пропозиція планує внесення наступних змін:Вся сигарета і упаковка RYO повинні включати попередження про шкоду для здоров’я поряд з картиною, що стосується принаймні 75% передньої і задньої частини упаковки.Інформаційне повідомлення повинно бути вміщене в кінці упаковки, заявивши, що тютюновий дим містить більш ніж 70 різних типів речовин породження раку.Заборона на всі тютюнові вироби з приправами або збільшеною токсичністю і захоплюючий.

Оральні тютюнові вироби залишаться незаконними в усіх країнах-членах ЄС, крім Швеції, де у них повинні бути попередження про шкоду для здоров’я на упаковці.Продукти, що містять нікотин нижче певного порогу (наприклад, електронні сигарети) будуть продовжувати бути законними, проте, вони повинні нести попередження про шкоду для здоров’я.

Продукти з порогу повинні бути дозволені, такі як лікарські продукти.Механізм контролю над дотриманням угоди віку і повідомлення для інтернет-ритейлерів, щоб запобігти людей неповнолітні купівельні тютюнові вироби.Система стеження буде контролювати продаж тютюнових виробів у межах ЄС, щоб запобігти будь-які форми незаконної торгівлі.Громадська консультація, доставила 85 000 реакцій, була виконана до того, щоб вносити пропозицію, поряд з оцінкою впливу, що це могло зробити і економно і в соціальному відношенні.

Кілька країн в усьому світі почали вводити обмеження для того, як сигарети продані і продані, щоб запобігти молодих людей від коли-небудь становлення залежним. Дослідження показало, що, якщо люди не курять протягом підліткового віку, вони малоймовірні коли-небудь стати довгостроковими постійними (які вживають наркотики) курцями.Австралія була в центрі діяльності у представленні нових законів.

У листопаді 2011 австралійський Сенат проголосував за нове законодавство, що змушує цигаркові компанії упаковувати їх продукти в оливково-зелену рівнину без брендингу. Незважаючи на опозицію з боку лобі тютюну, новий закон, перше у своєму роді де завгодно у світі, набув чинності у листопаді 2012.

revisedtobaccoпредложениерегулирование

 • Серпень 23, 2018
 • коментарів 11
 • admin
 • Науково

коментарів 11


 • Статник Володимир

  Всього лише 2,5 мільйона переглядів… І це “підірвав”? Летсплеи ПьюДиПая набирають миллирды!!!! А мільйони — це росіяни, типу Ивангая…


  23.08.2018 в 18:56
  Увійдіть щоб відповісти


 • Sharpdefender

  Твоє право так вважати. А я вважаю причиною трагедії те, що частина народу піддалося десятиріччю пропаганди, і взяла в руки зброю бо побачили по телевізору депильную фаріон.


  24.08.2018 в 09:12
  Увійдіть щоб відповісти


 • Agamalanim

  Особливо узбеків і таджиків :))


  24.08.2018 в 11:52
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gri

  Шо з ними там робили? :))


  24.08.2018 в 23:57
  Увійдіть щоб відповісти


 • Goshura

  Привіт Аня :)) З сальцем поки все в порядку, але краще переховати :))


  25.08.2018 в 11:57
  Увійдіть щоб відповісти


 • Karil

  Народ, який не пам’ятає свого минулого, не має майбутнього. (с)


  25.08.2018 в 16:41
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kigashura

  Че за бред. Там величезна територія, нафіга хоча побудувати парочку трц і житлові висотки


  26.08.2018 у 07:07
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kajikora

  Напевно тому шо в один день всюди не поїдеш, не? ?


  26.08.2018 в 14:26
  Увійдіть щоб відповісти


 • Colar

  Кобзон знає ?


  26.08.2018 у 18:26
  Увійдіть щоб відповісти


 • Коваленко Борис

  Пам’ятаю як рашисты і колаборанти бомбили танком дев’ятиповерхівку, а потім прийшли туди, а там бабця стара, ой онучки шо це було, весь будинок трясе, а рашисты говорять, а так це укропы будинок обстрілювали. І лайноньюс все це знімає і клепає сюжети про обстріл Донецька укропами. Ось так вони працюють. Захисники руцького мови.


  27.08.2018 у 05:17
  Увійдіть щоб відповісти


 • Павленко Аріна

  Лізуть сюди шакали, що б статейки для своїх видань катати, прибутку отримувати на горі людей. Вчора Венедиктов розплакався що не пускають і він тупає ніжкою і в такому випадку приєднається до фашистів, якщо не пустять.


  27.08.2018 в 14:24
  Увійдіть щоб відповісти