7 поліпшень Forza Horizon 4, які вивели симулятор на новий рівень

223

7 речей, які ви повинні знати про симуляторі Forza Horizon 4

Сучасні автосимулятори «іграми» язик не повернеться назвати. Фізика – майже як на реальному автомобілі. Графіка – на скріншотах і навіть на відео ви не відрізните «гру» від реальності. Ну, якщо не придивлятися, то це дійсно так. Безліч трас, величезна кількість моделей автомобілів, місій і варіантів тюнінгу. Все в них чудово… Ось і така видатна серія автосимуляторів оновилася як не можна до речі – Forza Horizon 4 відкриває нові горизонти в автоперегонах.

Ось що стало відомо про новинку після її тріумфального появи на прилавках…

Нарешті-то хороші дороги

7 поліпшень Forza Horizon 4, які вивели симулятор на новий рівень

Моєю найбільшою проблемою з останньою грою Horizon були дороги: на всій карті було всього кілька цікавих асфальтових ділянок. Ось на карті видніється чудовий звивистий ділянку, думаєш: «Ну ось воно, можна відмінно поганяти по асфальту!» А ось і ні – це виявлялася горезвісна грунтовка. Сумно(

Непорозуміння, схоже, виправили в четвертій частині. Асфальту більше, і він різноманітний.

Є продуманий прогрес, щоб насолоджуватися гонками

7 поліпшень Forza Horizon 4, які вивели симулятор на новий рівень

«Горизонт 3», як здається, дав нам занадто багато і занадто рано. Ви ледь завантажили гру в перший раз, як раптово виявляєте, що вас обсипають кредитами, суперкарами і знахідками комори», які якийсь чувак повністю відновить для вас. Безкоштовно. Що здавалося поганий бізнес-моделлю.

У Forza 4 прогрес кілька переосмислили, додавши в нього реалістичності. Тепер за поліпшення доведеться поборотися, попрацювати, подумати.

Одне з цікавих змін стосується функції «Wheelspin», яка дає вам нагороди за досягнення певних рівнів XP. Якщо ви купили «VIP»- версію гри, можете забути про подвійні бонуси, також в ігровий процес додається безліч непотрібних призів. Так що, так, тепер ви можете отримати класний автомобіль або шестизначний кредит на поповнення рахунку, але вам також може «пощастити», і ви виграєте» якусь дрібничку або нове танцювальне рух для свого аватара. Навіщо, чому? Незрозуміло.

Дивіться також: 10 сучасних моделей автомобілів, яким судилося стати класичними [Плюс бонус]

Ще одним важливим фактором є те, що ви досить обмежені у діях, які можете здійснювати при першому запуску гри. Спочатку у вас є тільки три автомобіля на вибір, і все. Доведеться витратити певний час, щоб розблокувати такі аспекти, як автосалон, деякі типи змагань і різні сезони.

Це дає вам те, до чого потрібно прагнути, і причину знову і знову сідати за пульт або кермо, щоб раз за разом прогресувати.

Картки менше, але вони чудові

7 поліпшень Forza Horizon 4, які вивели симулятор на новий рівень

Як тільки я дізнався з чуток, що в FH4 з’явиться карта Великобританії, на підкірці закарбувалися деякі сумніви: наскільки добре «разраб» зможуть підтягнути нові карти? Але, чорт візьми, вони зробили неможливе! Колорит і затишок місцевості виявився повністю збережений! Англія як Англія, нічого зайвого, і туман в додачу.

Дійсно, замість того щоб намагатися створити примітивний начерк впізнаваних районів Лондона, гравцям запропонували мініатюрну версію Единбурга як найбільшого міста на карті, оточеного пейзажами, натхненними шматочками Шотландії, півночі Англії, Уельсу і горбистій місцевості Котсуолд-Холс. Це відмінні райони Великобританії, і вони виглядають фантастично з відмінно проробленим дизайном (у тому числі до дрібниць), які працюють рука об руку з чудово гарною графікою.

Ймовірно, на площі ігрова зона трохи менше, ніж карта Horizon 3, що пов’язано з тим, що творцям довелося візуалізувати її в чотири різних сезону. Але коли ви разблокируете кожен з них, вас перестане мучити невелике скорочення вашої ігрової зони, настільки красиво буде виглядати природа. Осінь, до речі, там виглядає по-особливому.

Атмосфера може бути нав’язливою

7 поліпшень Forza Horizon 4, які вивели симулятор на новий рівень

«Horizon games» завжди відрізнялася особливою політикою створення атмосфери поза грою. Саундтреки, барвисті відеовставки. Схоже, FH4 вивів цю частину симулятора на новий, більш високий рівень. Але, на жаль, модель виявилася занадто нав’язливою. Нескінченні закадрові просторікування ірландки Кіри спочатку здаються доречними, але з часом, напевно, може і набриднути. Та й відеоролики до місця і не до місця хоч і урізноманітнюють геймплей, але напружують неможливістю їх скипнуть…

Ще більше реалістичності

7 поліпшень Forza Horizon 4, які вивели симулятор на новий рівень

З точки зору фізики поведінки «Горизонт 4» піднімає планку з того рівня, де зупинилася третя частина. Автомобілі управляються і ведуть себе приблизно так, як у реальному житті. Ну, можливо, їх потенціал лише трохи перебільшений, але тільки для створення більшого драйву та ажіотажу.

І ще, судячи з усього, зміну погодних умов (дощ, сніг, ожеледь), можливо, не впливає на зчеплення і тягу авто так, як у реальному житті, і гра створює враження, що суперкари краще поводяться на дорозі, ніж це є насправді… Так, на замітку.

Врізатися в кам’яні стіни – одне задоволення

7 поліпшень Forza Horizon 4, які вивели симулятор на новий рівень

«Простріли» по дорогах Великобританії означають, що під колесами будуть не завжди хороші дороги. Круті «сліпі» повороти, вузькі асфальтовані стежки в кантрі-сайді рясніють місцевим колоритом. Один з елементів створення атмосфери – кам’яна кладка по узбіччях доріг.

Так от, цей елемент – кам’яний паркан – не проста статика, він динамічний: якщо ви в нього вріжетеся, дорожня модель може розлетітися на десятки осколків. Що сказати – весело! В житті не пропашешь таку стінку на тачечке…

Четверта частина зробила великий крок у порівнянні з Horizon 3

7 поліпшень Forza Horizon 4, які вивели симулятор на новий рівень

Отже, ви, мабуть, зрозуміли з усіх порівнянь і аналогій, які ми провели тут між FH4 і FH3, що остання частина зробила дійсно важливий стрибок вперед. Це більш ніж просто рутинне оновлення з додаванням десятка-іншого нових моделей авто. Немає. Програмісти перелопатили великий пласт коду, щоб створити відмінний симулятор для 2018-2019 років.

Багато чого з того, що було не так здорово опрацьовано в третій частині гри, виправлено. Інша додано – взяти хоча б змінюються сезони, які дозволяють поринути в атмосферу більше ніж повністю. Якщо вам подобається попередня версія, сподобається і нова. Інфа – 100%!