Сімейні фрукти дітей підвищення їжі і споживання овочів

264

Научно

Діти в сім’ях, едящих їжу разом, навіть якщо тільки кілька разів на тиждень їдять більше фруктів і овочів, ніж діти, ніколи не едящие з їхні сім’ї. Підвищення, яке вони отримують від вивчення переваг в їжі від батьків і старших братів (сестер), достатньо, щоб принести фрукти дітей і споживання овочів близько крекомендуемый «5 в День», кажуть дослідники в Лидсском університеті у Великобританії.Дослідники, які досліджували, як домашня продовольча середовище і відносини батьків і значення впливають на дитяче фруктове та овочеве споживання в початковій школедети, повідомляють про результати їх дослідження у онлайнової першій проблемі 19 грудня Журналу BMJ Епідеміології і Громадського здоров’я.Вони знайшли, що споживання батьками фруктів і овочів і виконав частини цих продуктів заохотило дітей є більше з них.

Провідний автор Джанет Кэйд, викладач у Школі університету Науки про продукти харчування та Їжі, повідомляє у заяві:«Навіть якщо це — всього одна сімейна їжа тиждень, коли діти їдять разом з батьками або старшими братами (сестрами), вони дізнаються про їжу. Спостереження шляхи їх батьки илисибсы їдять і різні типи їжі, яку вони їдять, є центральним у створенні їх власних продовольчих звичок та уподобань.”Всесвітня організація охорони здоров’я (WHO) рекомендує, щоб діти споживали 400 г (5 частин) фруктів і овочів у день.

Однак Ялівець і колеги знайшли, що 65% дітей «початкова школа у віці» (у віці приблизно 5 — 11 років) не досягли цього рекомендованого рівня «5 день».Але, діти, завжди евшие їжу за столом з їх родиною, з’їли ще в середньому 1,5 частини (додаткові 125 г) фруктів і овочів, ніж діти хто никогдапоел з їх родинами.

Навіть коли діти тільки з’їли з їх родиною кілька раз на тиждень, вони з’їли цілих 1,2 частини більше (додаткові 95 г) фруктів і овочів, ніж діти ктоникогда не їв з їх родиною.Була також значуща структура впливу від батьків дітям.

У сім’ях, де батьки сказали, що їли фрукти і овочі кожен день, поїли детив середньому одна частина більше (80 г), ніж діти, батьки яких говорили їх рідко або ніколи не їли фрукти і овочі.І діти батьків, які розмовляли їх завжди, розрізають фрукти і овочі для їх дітей, з’їв в середньому половину частки (40 г) більше, ніж діти родителейкто ніколи не робив. Навіть діти батьків, сказали, що вони робили це іноді, але не завжди, поїли, чверть ділять на частини більше.

Для дослідження Ялівець і колеги використовували дані по 2 389 дітям, учням 52 початкових школах у Великому Лондоні.Дані були зібрані в Шкільному Продовольчому Щоденнику і Домашньому Продовольчому Щоденнику, в якому були задані питання батьків як, «в середньому, скільки ночей тиждень робить Вашсемья їсть за столом?» і «Ви разрезаете фрукти і овочі для Вашої дитини, щоб поїсти?»Перший автор Миган Крістіан, каже:«Сучасне життя часто перешкоджає тому, щоб вся сім’я сиділа навколо обіднього столу, але це дослідження показує, що навіть тільки в неділю ланч навколо столу можетпомощь покращує дієти наших сімей.”

Ялівець каже, що сімейна їжа дійсно більше, ніж покращує сімейне здоров’я:«Вони надають діалогове час сім’ям, стимули запланувати їжу і ідеальне середовище для батьків, щоб змоделювати вихованість і поведінку», онадобавляет.Оцінки пропонують 1 до 10 з британських дітей у віці 2 — 10 років, є страждають ожирінням.Фонди Міністерства охорони здоров’я багато програм, щоб заохотити людей є свої 5 в День і покращувати спосіб життя через здорову дієту і вправи.

Впрошлые 4 роки це витратило майже? 80 мільйонів за таким ініціативам.

Християнин пропонує, щоб було більше акценту на сімейну їжу в кампаніях охорони здоров’я, тому що переваги в їжі встановлюються рано вдетство.«Майбутня робота могла бути спрямована на поліпшення парентерального споживання або підбадьорливих батьків, щоб розрізати або купити фрукти розміру закуски і овочі», вона переконує.Дослідження фінансувалося Національним Інститутом Дослідження Здоров’я Дослідження в області охорони здоров’я (PHR NIHR) Програма.У травні 2012 Світової фонду досліджень раку (WCRF) випустив результати опитування, знайшов, що тільки 1 з 5 дорослих у Великобританії споживає рекомендовані 5 в день.

У дослідженні, виданому в BMJ у червні 2012, команди здоров’я споживачів BMJ Group повідомляють про людей, які споживають середземноморську дієту типу, менш ймовірно, перенесуть серцеві напади, меньшевероятно, розвивати певні типи раку, і більш ймовірно жити довше.Вони також підкреслюють, пропонують стверджувати, що здоровий вагу, роблячи регулярне здійснення, не споживаючи занадто великої кількості алкоголю, і споживаючи менше червоного м’яса, знижує рискиз розвивається раку.

дитяповышениепотреблениесемейныйфрукт

 • Вересень 3, 2018
 • коментарів 10
 • admin
 • Науково

коментарів 10


 • Шведів Дем’ян Андроникович

  Не люблю свободівців, але багато нестиковок, На воркюа є резюме поліщука за лютий, де він шукає роботи за 5 тис гривень. І потім купують машину щоб вбити якогось скандального писака і кинути? )За свої гроші імхо це виглядає безглуздо. За чужі — як для найманого вбивства занадто багато проколів


  03.09.2018 у 20:29
  Увійдіть щоб відповісти


 • Dadi

  Вже навіть стали соромитися ціни вказувати, щоб не іржали? :))


  04.09.2018 в 09:54
  Увійдіть щоб відповісти


 • Coginn

  Це тільки у вас практикується в руцком світі!


  04.09.2018 в 13:28
  Увійдіть щоб відповісти


 • Жуков Роман

  Те що читаєш не тільки російські — похвально ?


  05.09.2018 у 04:34
  Увійдіть щоб відповісти


 • Vujar

  Навіть не знаю що написати :)) Свідомість ватника просто феєрично. Раз війна то не треба про сміття переживати? :))


  05.09.2018 в 10:33
  Увійдіть щоб відповісти


 • Караулова Марина

  Незрозуміло навзание. Імхо більш парвильным було б Музей епічного обсирания СРСР:))


  05.09.2018 в 22:42
  Увійдіть щоб відповісти


 • Тукаева Злата

  Це біженець від африканської чуми :))


  06.09.2018 в 10:31
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mokree

  звичайно, звичайно, а хрещення проходило в московії )))))


  06.09.2018 у 16:47
  Увійдіть щоб відповісти


 • Доронін Іраклій

  привезти тобі шось? :))


  07.09.2018 у 07:14
  Увійдіть щоб відповісти


 • Коллерова Аліса

  Ща аленям в Туніс заборонять літати :))


  07.09.2018 у 16:28
  Увійдіть щоб відповісти