Нездорова поведінка, поширене серед студентів університету

248

Научно

Аналіз студентських образів життя був виконаний дослідниками в університеті Віго, щоб оцінити, скільки студенти п’ють, приймають вони заборонені наркотики, їх дієту і здійснення скільки вони роблять. Результати дослідження, виданого Журналом Екологічного Дослідження і охорони Здоров’я, вказують, що дивовижне кількість студентів бере участь у нездоровому поведінці, особливо надмірне пиття.

Один з головних авторів, Хосе М. Кэнсела сказав: сума, випита за одиницю часу, вище серед жінок. Іншими словами, навіть при тому, що студенти чоловічої статі п’ють частіше, жінки роблять так більш інтенсивно в більш короткі проміжки часу, який відомий як безпробудне пияцтво.”У загальній складності 985 студентів різних курсів в університеті Віго були рандомизированно відібрані, щоб бути інтерв’юються. Результати були трохи шокуючими і висунули на перший план ступінь алкоголю і токсикоманії серед студентів, особливо жінок.

З інтерв’юйованих 41,7% чоловіків зізнався, що вів сидячий спосіб життя в порівнянні з жінками на 51,2%. Жінки, як також знаходили, зробили набагато менше здійснення, ніж чоловіки тільки з 20,9% жінок, що роблять фізичне навантаження порівняно з 38,6% чоловіків. Чоловіки взяли заборонені наркотики частіше, ніж жінки.

Примітка дослідників: «Ми були здивовані високим споживанням заборонених наркотиків серед студентів університету — 44,9% чоловіків і 30,9% жінок — який ми розуміємо, міг призвести до значних майбутнім проблем зі здоров’ям, в основному пов’язаних з нервовою системою».Нерегулярне ставлення до їжі було очевидно у відсотку на 8,8% чоловіків і 16,6% жінок. У студентів, які взяли предмети як освіта, більш ймовірно, буде нерегулярне ставлення до їжі, ніж студенти, що взяли предмети, такі як здоров’я (19,2% порівняно з 6,3%).У 2008 університети Іспанії відкривають Здоровий університет Мережа, яка викликала здоровий спосіб життя для студентів по всій країні.

Дослідники вважають, що це було просто першим кроком і що здорові звички повинні бути заохочені як частина планів дослідження.Cancela завершує, «У світлі результатів, навчання та інформаційні курси потрібні в цих областях, разом зі здоровим дозвіллям — не тільки спортивних комплексах — щоб налаштувати університетські послуги керівництва для здорового студентського способу життя?Причина, чому деякі люди більш уразливі для алкоголю, ніж інші, була ідентифікована в дослідженні, виданому в PNAS. Ген під назвою RASFR2, як знаходили, відрегулював схильність до напою і впливав на активність mesolimbic нейронів допаміну.

Це поряд з факторами зовнішнього середовища і іншими генами, як думають, причина, чому деякі люди п’ють набагато більше, ніж інші.Афекти пиття алкоголю як студент були ідентифіковані в попередньому дослідженні, виданому в Хронічному алкоголізмі: Клінічне та Експериментальне Дослідження.

Вони знайшли, що студенти, які напій розгулу має найгірше увагу і візуальні процеси робочої пам’яті, ніж ті, хто не робить і вимагати набагато більшого зусилля виконати певні завдання.

нездоровыйповедениераспространенныйсреди

 • Листопад 1, 2018
 • коментарів 8
 • admin
 • Науково

коментарів 8


 • Macage

  шарій всі разьяснит, своїх немає мізків у козлохарих, живе до речі шарій чому в ЄС яку кляне вдень і вночі, але це не дивує козломордых ))))


  02.11.2018 в 01:17
  Увійдіть щоб відповісти


 • Karana

  лугандон ти поплутав щось


  02.11.2018 у 07:25
  Увійдіть щоб відповісти


 • Thordinadar

  поняття не маю, це корр


  02.11.2018 у 18:34
  Увійдіть щоб відповісти


 • Фотеев Микита

  термальні води і вино:)


  03.11.2018 в 01:03
  Увійдіть щоб відповісти


 • Євген Тимурович

  Пля, і це мені розповідає громадянин країни, в якій нещодавно чувак пішов срати в шпаківня на вулиці і втопився у гівні :)))


  03.11.2018 в 10:18
  Увійдіть щоб відповісти


 • Нізовкін Авдей

  то ж я думаю, чому долар поповз вниз )


  03.11.2018 в 20:19
  Увійдіть щоб відповісти


 • Феднова Світлана

  2) це не гопник на жигулях…. ймовірно спланована акція з шляхами відходу….


  03.11.2018 в 23:55
  Увійдіть щоб відповісти


 • Молодих Микита

  Ватажок терористичної організації «ЛНР» Ігор Плотницький оголосив мешканцям тимчасово непідконтрольних Україні територій Луганщини про введення форми оплати праці у вигляді трудоднів. :)))


  04.11.2018 в 14:59
  Увійдіть щоб відповісти