Витік інформації: Hyundai зробить Sonata в кузові універсал

199

Хендаи готує кузов універсал для популярної світової моделі Соната

Світ ще не зовсім зійшов з розуму від позашляховиків і кросоверів. За даними джерела, тісно знайомого з ситуацією навколо корейських новинок, з видання «Korean Car Blog», Hyundai підготує Sonata до чергового модельному році в незвичайному кузові. Повідомляється, що модель переродиться в повноцінному універсалі, принаймні для європейського ринку.

Так, Hyundai дуже серйозно відстежує зміни на всіх автомобільних ринках і пропонує в кожному конкретному випадку унікальні варіанти. Так, як відомо, для ринку США і, можливо, Росії Hyundai зайнявся будівництвом позашляховика Palisade. Модель вперше була показана в кінці листопада на автосалоні в Лос-Анджелесі: Офіційно з Лос-Анджелеса: Hyundai Palisade вперше з’явився наживо [Фотографії]

Але в Європі, так і для більшості населення Росії, такі автомобілі або недоступні з фінансових міркувань, або економічно невигідні для володіння (занадто дороге обслуговування). Тому для цих країн корейці розробляють більш прийнятний варіант без повного приводу, з доступною в базі механічною коробкою перемикання передач, який міг би вмістити в себе стільки ж корисного простору, як і позашляховик.

Витік інформації: Hyundai зробить Sonata в кузові універсал

Універсали як і раніше дуже популярні у всій Європі, особливо в Німеччині і Скандинавії, і, схоже, Hyundai прагне захопити шматочок внутрішнього ринку цих країн. Що стосується Росії, то у нас седан середнього класу вартістю від 1.3 до 1.7 млн рублів не можна назвати популярним, тому очікувати, що в майбутньому Хендаи перекине на наш ринок нове покоління моделі в кузові універсал, навряд чи варто. Хоча всяке можливо.

І тим не менш наступне покоління седана Sonata в даний час знаходиться в процесі активної розробки. Їх навіть встигли відзняти фотошпигуни:

Витік інформації: Hyundai зробить Sonata в кузові універсал

Як видно, поки на випробувальному прототипі восьмого покоління нічого особливо не видно за щільною матерією камуфляжу. Рання стадія тестування як-ніяк.

Конкретні терміни появи поки не відомі ні для седана, ні для універсала Sonata. Вважається, що седан прибуде в 2020 році як модель 2021 року, універсал, можливо, запуститься в той же час.