Skoda показала унікальні ескізи нового субкомпактного вседорожника Kamiq

286

Skoda Kamiq – новий міський кросовер з новим дизайном: перші фотографії

Після розкриття офіційної назви свого нового міського позашляховика Kamiq, прем’єра якого відбулася минулого тижня, Skoda випустила два офіційних ескізу, які деталізують його зовнішній дизайн.

Новинка, як показано на двох картинках, отримає відмінні риси чеського бренду, з явними ознаками ускладнення дизайну і поступового її переходу на більш високий стилістичний рівень. При цьому як спереду, так і ззаду новинка цілком пізнавана, простежується спадкоємність, відразу видно – це Skoda.

Skoda показала унікальні ескізи нового субкомпактного вседорожника Kamiq

Передня світлова оптика вийшла унікальною для бренду, фари і допоміжні освітлювальні прилади в ній розбиті по горизонталі на дві секції – основну знизу (ближнє і дальнє світло), допоміжну зверху. Розташовані над фарами елементи освітлення працюють в якості денних ходових вогнів (ДХО), вони об’єднуються з динамічними сигналами повороту. Сама смужка служить якимсь дизайнерським продовженням з обох кінців вузькою, майже на всю ширину капота фальшрешітки радіатора, що стало типовим елементом для позашляховиків Skoda.

Профілем кросовера надає спортивний вигляд злегка опущена дах, спадна вниз відразу за середніми стійками. Ззаду, на задній двері, між незграбними C-образними задніми ліхтарями, можна побачити напис «SKODA» великими літерами замість стандартного фірмового значка – стріли з трьома пір’їнами.

Skoda показала унікальні ескізи нового субкомпактного вседорожника Kamiq

По всій видимості, на міський кросовер будуть встановлені різноманітні пластикові накладки в нижній частині кузовних панелей (спереду, збоку, ззаду) для захисту від помірно поганих доріг і нерівностей. Сріблясті рейлінги на даху і великі колеса, як невід’ємний атрибут будь-якого сучасного автомобіля, також присутні і на Skoda Kamiq. Довгі динамічні лінії, що йдуть через всю довжину кузова автомобіля, завершують зовнішній вигляд.

Дивіться також: Skoda Kosmiq – перший субкомпактний позашляховик нового суббренду

Повідомляється, що модель буде побудована на основі архітектури MQB А0 розробки Volkswagen Group. Найближчими побратимами Kamiq по платформі стануть іспанський Seat Arona і німецький VW Т-Cross. Вони ж поділяться лінійкою двигунів з чеським позашляховиком B-сегмента. Найімовірніше, передньопривідна компонування буде єдиною в списку опцій. Про AWD поки нічого не говорять.

Skoda показала унікальні ескізи нового субкомпактного вседорожника Kamiq

Для офіційної прем’єри Skoda вибрала Женевський автосалон 2019 року.