Названо 25 найнадійніших автомобільних брендів

16

Експерти британського видання ” what car?”поділилися результатами дослідження, в ході якого були визначені 25 найнадійніших автобрендів цього року.

Про це пишуть “економічні новини”.

В даний рейтинг експерти включили автомобільні марки з високим рівнем надійності, наприклад, моделі з мінімальною кількістю зафіксованих неполадок з 2021-го, причому їх вік не перевищував 5 років.

Почнемо від менш надійних авто, яким можна повністю довіряти: спочатку відзначимо автомобілі брендів fiat і land rover з показником надійності в 82% і 82,5% відповідно. Nissan і ford відзначилися показником в 86,2%, а модельний ряд alfa romeo розташувався на 21-й позиції з результатом в 86,5%.

Потім експерти відзначили porsche з результатом 89,4. Відразу чотири автобренда показали той же рівень надійності-89,6%.

В межах 10% від ідеалу розташувалися такі марки: jaguar, volkswagen, volvo, audi, seat, renault, honda, bmw, skoda, citroen, kia, mazda і mitsubishi. Кожен з цих брендів отримав рівень надійності в межах від 90,1% до 96,9%.

Так, рейтинг лідерів починається з марок toyota і mini — обидві отримали результат в 97%. Потім йдуть suzuki і hyundai з рівнем надійності 97,1%. Ну а найнадійнішими в цьому році були визнані автомобілі марок dacia і lexus з результатом в 98,7%.