Літня депресія, повязана з ризиком деменції і помірних пізнавальним погіршенням

202

Научно

У старших з депресією може бути більш високий ризик помірного пізнавального погіршення (MCI) і деменції, дослідники з Амстердамського університету, Нідерланди, повідомили в Архівах Неврології, Онлайн Спочатку.Автори зібрали і досліджували дані по групі реципієнтів Безкоштовної медичної допомоги в США, які було 65 років або закінчений.За словами дослідників, дослідження вказали, що від 3% до 63% пацієнтів з MCI мають депресивні симптоми.

Інші дослідження продемонстрували, що у людей з історією депресії є більш високий ризик деменції протягом пізніших років. Дослідження, видане в Архівах Неврології в травні 2011 року, показало, що помірне пізнавальне погіршення і деменція набагато більш поширені серед дуже старих.

Експерти не впевнені, що механізми між депресією і пізнавальним зниженням. Вони вважають, що кілька механізмів включаються, написали автори як довідкова інформація.

Едо Річард, Доктор медицини, доктор філософії і команда зібрали і проаналізували дані по 2 160 живуть у спільноті реципієнтам Безкоштовної медичної допомоги. Вони специфічно видивлялися зв’язок між депресією пізно в житті і MCI.

Доктор Річард написав:«Ми знайшли, що депресія була пов’язана з більш високим ризиком поширеного MCI і деменції, деменції інциденту і прогресії від поширеного MCI до деменції, але не до інциденту MCI».Дослідники знайшли що:Початкова депресія була пов’язана з поширеним MCI і деменцією

Початкова депресія була пов’язана з великим ризиком деменції інциденту, але не з інцидентом пізнавальне ухудшениеУ тих з MCI, а також депресію на підставі був більший ризик в кінцевому рахунку розвивається деменції, особливо судинної депресії. У цих пацієнтів не було більш високого ризику, у кінцевому рахунку розвивається хвороби Альцгеймера.

В Резюме в тому ж журналі завершили доктор Річард і команда:«Асоціація депресії з поширеним MCI і з прогресією від MCI до деменції, але не з інцидентом MCI, передбачає, що депресія супроводжує пізнавальне погіршення, але не передує йому».Дослідники від клініки Майо знайшли, що апатія і депресія сильно пов’язані з ризиком розвитку людини від помірного пізнавального погіршення до деменції, включаючи хворобу Альцгеймера.

депрессияпожилойрисксвязанный

 • Листопад 15, 2018
 • коментарів 10
 • admin
 • Науково

коментарів 10


 • Naath

  я не сильно в курсі як у вас. Коротше у нас близько 10 штук сплачуються відразу, і кожен місяць протягом 3 років по 860 гривень (може ща зросли трохи цифри, точно не знаю)


  15.11.2018 в 12:12
  Увійдіть щоб відповісти


 • Сулімова Марина

  Ну швидше за ватника:)


  16.11.2018 в 01:24
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mogul

  Цифра підозріло нагадує кількість военов новоросії :))


  16.11.2018 в 10:48
  Увійдіть щоб відповісти


 • Dazshura

  Я б сказав кишенькові памятникодавы ?


  17.11.2018 в 00:48
  Увійдіть щоб відповісти


 • Груздєв Микола

  Привіт, Зигирь:) Треба глянути де саме ця Точка, я її чет не пам’ятаю, давно там був. Але швидше за все снеусут тільки один цех, який заважає одному з пелюсток розв’язки — дуже близько до мосту


  17.11.2018 в 08:50
  Увійдіть щоб відповісти


 • Dugor

  ви стадо козхломордых


  17.11.2018 в 12:39
  Увійдіть щоб відповісти


 • Anador

  що ти там убогий пукаешь? свої гомо думки при собі залиш знівечений ватничек ?


  18.11.2018 у 06:48
  Увійдіть щоб відповісти


 • Fearlessmaster

  Парадокс в тому що не натиснули як раз питарасы :))


  18.11.2018 в 08:00
  Увійдіть щоб відповісти


 • Петрищева Катерина

  Гыгыгы, Паша, зізнайся, ти статтю про Мордовію написав? :))


  18.11.2018 в 17:20
  Увійдіть щоб відповісти


 • Клюшнікова Юлія

  Всім Привіт! — я ж агент держдепу, мені можна :))


  19.11.2018 у 06:16
  Увійдіть щоб відповісти