Собаки виявлення аромату можуть пронюхати внутрішньолікарняні інфекції

234

Научно

Собаки можуть пронюхати clostridium важкий зі значною точністю у зразках калу, а також повітря навколо пацієнтів у лікарні, пропонує нове дослідження, видане в BMJ.Важкий Clostridium є інфекційним компонентом, що викликає багато внутрішньолікарняних інфекцій. Собака виявлення може визнати clostridium важкий в стільці, таким чином ідентифікувавши хворих пацієнтів.

Більш ранні дослідження встановили, що собаки можуть діагностувати певні ракові утворення, проверяющиеся поточними результатами дослідження, маючи на увазі багатообіцяючий потенціал для оглядів лікарняної палати, щоб запобігти спалаху важких C. Наприклад, одне дослідження деталізувало, як собаки були навчені виявити отримані з клітки леткі органічні сполуки (VOCs), визначений для раку простати в сечі. Вони правильно ідентифікували 33 пацієнти з підтвердженим біопсією рак простати через їх зразки сечі.

Окреме дослідження, проведене дослідниками з Лікарні Schillerhoehe в Німеччині, показало, що собаки виявлення аромату в змозі ідентифікувати VOCs унікальний для раку легенів у выдохнутых зразках дихання. Це — критичний результат, бо симптоми — небагато, і раннє виявлення є досить важким для цієї смертельної хвороби.C. важка інфекція зазвичай з’являється у літніх пацієнтів, у яких було обмеження антибіотиків під час перебування в лікарні, однак, вона може початися в співтоваристві, такий як на лікуванні будинку для літніх людей. Симптоми можуть охопити від легкої діареї до смертельного запалення кишки.

Щоб запобігти поширенню важкого, раннього виявлення C., є критичним. Однак поточні діагностичні аналізи можуть бути дорогими і повільними, затримавши лікування протягом максимум одного тижня.

Діарея, спричинена важким C., має різний запах. Так як у собак є таке гострий нюх, це змусило групу дослідників з Нідерландів дослідити, чи можна собаці було б викладати ідентифікувати C. важкий.

Як собака вчиться виявляти Clostridium трудныйНикогда не будучи навченим в цілях виявлення перш, гонча чоловічої статі по імені Кліфф, у віці 2 років, викладалася викладачем, як виявити C. важкий в пробах фекалій, а також у хворих з важкою інфекцією C. Він був навчений визнати наявність цього певного аромату, лягаючи або сидячи.Собака була навчена протягом двох місяців і потім пройшла тест, щоб спробувати його здатності аромату.

Він обонял 50 важких позитивних C. і 50 важких негативних зразків калу C. Він правильно ідентифікував всі 50 позитивних зразків і 47 з 50 негативних зразків.Це дало Клиффу рахунок 100-процентної чутливості і 94-процентною специфічності.

Чутливість обчислює пропорцію позитивних сторін, правильно вибрані, і специфічність обчислює пропорцію заперечень, правильно обраних.Щоб перевірити його здібності, Кліфф був узятий в дві лікарняних палати, щоб використовувати його нюх з пацієнтами. Він правильно ідентифікував 265 з 270 негативних контрольних груп (специфічність 98 відсотків) та 25 з 30 випадків (чутливість 83 відсотки).

Автори також зазначають, що собака була бистра і систематична, розглянувши цілу лікарняну палату для наявності пацієнтів з важкою інфекцією C. за менш ніж 10 хвилин.Дослідники ідентифікують деякі обмеження дослідження:непередбачуваність використання тваринного як діагностичний инструментпотенциал для передачі інфекцій через собаку

Вони пропонують, щоб деякі залишилися без відповіді питання все ще залишилися, але їх дослідження показує, що собаці виявлення можна викладати визнати C. важкий з великим ступенем точності у госпіталізованих пацієнтів і в пробах фекалій.Слідчі завершують, «Це могло мати великий потенціал для важкого обстеження на інфекції C. в установах охорони здоров’я і таким чином сприяти важкого контролю спалаху інфекції C. та профілактиці».

ароматмочьобнаружениепронюхатьсобака

 • Червень 28, 2018
 • коментарів 12
 • admin
 • Науково

коментарів 12


 • Nikogor

  Ну, з таким настроєм слона ви ніколи не продасте !..


  28.06.2018 в 16:50
  Увійдіть щоб відповісти


 • Maveth

  Шустера намагаються закрити, а цих шалав ніхто не чіпає.


  29.06.2018 у 04:16
  Увійдіть щоб відповісти


 • Dalabor

  тільки що спеціально для тебе тільки що новина з’явилася В Росії молодь провела конкурс Пні Обаму. :)) Шах і мат:))


  29.06.2018 в 10:48
  Увійдіть щоб відповісти


 • Родіон Геннадійович

  Ватафон санкції ?


  29.06.2018 в 16:48
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ябров Єгор Фролович

  семпер, вже продається українська молдоладя картопля, капуста, морква, буряк. Звідки вони взялися якщо посівної не було?


  29.06.2018 в 23:57
  Увійдіть щоб відповісти


 • Truthhunter

  36-63 копійок


  30.06.2018 в 12:39
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mavesida

  Коли ще тури без росіян будуть по 300 баксів :))


  30.06.2018 в 14:07
  Увійдіть щоб відповісти


 • Samut

  Число живуть за межею бідності росіян підскочив майже до 16% Число жителів Росії з доходами нижче прожиткового мінімуму підвищився до 15,9% у першому кварталі 2015 року. Кількість бідних у країні зросла майже до 23 млн осіб. Це РБК.сру пише якщо що.


  01.07.2018 в 01:02
  Увійдіть щоб відповісти


 • Tygranaya

  знатно у тебе підгорає максимка ))) ти цю новину киселю кинь, може навіть редактором новин тебе візьме )))


  01.07.2018 в 11:53
  Увійдіть щоб відповісти


 • Тепляков Ілля

  Яким чином? ?


  01.07.2018 в 13:10
  Увійдіть щоб відповісти


 • Чибісов Станіслав Ростиславович

  ну давай ?


  02.07.2018 в 00:31
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kedred

  Антонюк Дмитро — повністю згоден, що треба працювати. Але можливість розробити визначається також і станом економіки в країні. Тобто якщо ти не чистий експортер, то грошей на покупку товарів у тебе просто у людей буде менше


  02.07.2018 у 07:53
  Увійдіть щоб відповісти