Погане харчування під час вагітності призводить дитину до діабету

246

Научно

Критично важливо для вагітних жінок споживати здорову дієту, щоб допомогти їхній дитині уникнути збільшених рівнів інсуліну і глюкози, обидва з яких є симптомами діабету та метаболічного ризику синдрому.Було відомо, що жінки, які вагітні, не повинні їсти для двох осіб. Якість дієти матері під час вагітності відіграє важливу роль в рості плода і рівнів глюкози та інсуліну дитини, коли він або вона народжується.Попереднє дослідження продемонструвало, що раціон з високим вмістом жиру під час вагітності може призвести до діабету, навіть якщо мати не хворіє на діабет або є страждає ожирінням.

Поточне дослідження, видане в європейському Журналі Клінічної Їжі і на чолі з Мадридським університетом Комплутенсе, мав намір дослідити дієту під час цієї критичної стадії, бачить ріст клітин і в числі і в розмірі.Попередні звіти вже вказали, що, коли недостатня сума їжі споживається вагітною матір’ю, поставка глюкози до інших тканин знижена в плоді, щоб упевнитися, що мозок отримує асигнувати суму. Це закінчується, зменшується ембріональний ріст. Цей процес згадується як ощадлива гіпотеза фенотипу Баркера.

«Однак ефекти дисбалланса між жирами, білками і вуглеводами не так відомі. В інших словах ефект під час вагітності Західних дієт, абсолютно різноманітних значно від середземноморського різноманітності, не відомий», сказав Франсіско Х. Санчес-Муніз, дослідник в Мадридському університеті Комплутенсе і автор дослідження.

Поточний звіт є частиною Меріди Estudio, велике дослідження, що досліджує різні параметри немовлят та їх мам. Це дослідження демонструє, що діти народжуються з середньою вагою приблизно 3,3 до 3,5 кілограмів, коли їх матері споживають достатні суми енергії.

Санчес-Муніз сказав:«Тим не менше, більше ніж половина жінок мають низькоякісні дієти, які включають велику кількість продуктів тваринного походження, багатих насиченими жирами все ж низька сума вуглеводів від овочів і пульсу. Крім того, більше ніж одна третина жінок показала переваги в їжі, значно відрізняються від середземноморської дієти. Дивно, що жінки не змінюють свої уподобання в їжі або дієтичне якість під час вагітності».

Негативний вплив незбалансованого рационаРебенок народжується з діабетогенних профілем, коли мати не споживає здорову дієту під час вагітності.

Діабетогенний профіль означає, що людина збільшив серологічні рівні глюкози та інсуліну і маркер стійкості до інсуліну.Це дослідження підтримує ідею, що недостатня дієта може вплинути на розвиток ембріональної підшлункової залози і концентрацію інсуліну і глюкози при народженні.

Автори завершили:«Життєво важливо зробити матерів, які знають про важливість їжі добре під час вагітності врівноваженою середземноморською дієтою. Ми повинні прагнути до досліджень серед тієї ж групи населення, щоб зрозуміти, як діти будуть розвиватися протягом довгого часу і таким чином уникати, або принаймні пом’якшити, розвиток високих поширеності хвороб в межах нашого суспільства».

беременностьвремяпитаниеплохойпредрасполагатьребенок

 • Травень 3, 2018
 • коментарів 10
 • admin
 • Науково

коментарів 10


 • Пєсков Серафим

  Дурний думкою багатіє


  03.05.2018 у 17:11
  Увійдіть щоб відповісти


 • Разіна Емілія

  Русафобы!


  04.05.2018 в 05:00
  Увійдіть щоб відповісти


 • Шентерякова Лілія

  Ех, дарма годує дармоїдів ?


  04.05.2018 в 10:36
  Увійдіть щоб відповісти


 • Панкін Анатолій

  На щастя для Петі, паспорти старого зразка добре згортаються в трубочку, чіп не заважає ..


  05.05.2018 в 00:04
  Увійдіть щоб відповісти


 • Машлыкин Ігнатій

  Не сезон? :))


  05.05.2018 в 09:06
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ігнатенко Євгенія

  А в Європах за користування трасами які будує держава — плата теж йде в приватну компанію одного президента — Роттендерга? :)))


  05.05.2018 в 19:26
  Увійдіть щоб відповісти


 • В zaron

  Ти мабуть давно паради своїх нацистів не бачив? Або просто морозишься?


  06.05.2018 у 04:33
  Увійдіть щоб відповісти


 • Yggginn

  Улюкаєв переконаний, що Росії слід поміняти модель економіки і нарощувати обсяг інвестицій — соромлюсь запитати, а хто ща інвестиції в росію не стремається вкладати???


  06.05.2018 в 14:47
  Увійдіть щоб відповісти


 • Поліна Юліївна

  теж в сізо, спочатку випустили під заставу, потім повернули під варту


  06.05.2018 у 22:45
  Увійдіть щоб відповісти


 • Felogar

  А Прогрес до параду встигне чи ні? :))


  07.05.2018 в 12:55
  Увійдіть щоб відповісти