Ось як можна використовувати екскаватор для очищення снігу з машини: відео

242

Як за допомогою екскаватора «Вольво» навчилися очищати сніг з машин за секунди

Ось яку картину вже майже 5 років спостерігають працівники однієї з майданчиків реалізують вживані автомобілі, розташовану в штаті Нью-Йорк. До машин під’їжджає екскаватор і зчищає з них сніг. При цьому використовувався, звичайно ж не ківш, а спеціальне обладнання, що працює за принципом величезною повітродувки. Секунда, друга, і від замету не залишається і сліду. При цьому ЛКП і елементи декору автомобілів не пошкоджуються:

Ось як описані подробиці до відеоролика на YouTube

Працює зі своєю командою в північній частині штату Нью-Йорк, Підлогу Барбер, взимку часто має справу з великою кількістю снігу і тепер вони добре обладнані для вирішення проблем, пов’язаних з підтриманням тисяч автомобілів в чистоті. Правда такий шикарний сервіс не доступний звичайним людям, послуги надаються одному з місцевих аукціонів, які торгують автомобілями.

На відміну від стомлюючої очищення снігу і довбання крижаної кірки з кожного транспортного засобу, компанія State Line знайшла набагато більш простий, ефективний і значно більш цікавий спосіб видалення снігу з автомобілів: промислові турбіни.

У компанії, звичайно, немає часу постійно змітати сніг з більш ніж 1000 автомобілів (зими в Нью-Йорку бувають досить сніговими), щотижня проходять через аукціонні майданчики. Вимагалося рішення для швидкого очищення лотів від снігу і льоду. Рішення було знайдено, ви бачили його в дії в ролику вище. До стрілі екскаватора Volvo прикріплені турбіни Buffalo, щоб здути сніг і лід з автомобілів буквально за кілька миттєвостей. Потужна штука!

Дивіться також: Ось чому вкрай важливо повністю очищати сніг з автомобіля

Може бути коли-небудь комунальники будуть дійсно очищатися автомобілі звичайних городян? Та ні, навряд чи… Але так приємно помріяти.