Ось що відбувається, коли дефектна шина вибухає на автомобілі

115

Ось чому кожен власник повинен стежити за станом гуми.

Це відео було знято в Меріленді, США, на бензоколонці. Перед вами приклад, що до шин вашого автомобіля треба ставитися трепетно і стежити за їх станом, а не тільки лише зрідка перевіряти тиск в них. Також це відео ідеальний приклад того, що перед тим, як накачувати колеса потрібно обов’язково перевірити манометром тиск в них.

У ролику ми бачимо, як водій вирішив накачати праве переднє колесо свого седан Ford Focus. Але несподівано колесо вибухає, відірвавши у машини праве крило (і звукоізолюючий матеріал), відправивши його в космос (насправді крило відлетіло на дерево).


Зверніть увагу на власника автомобіля, який помітно вражений не тільки побаченим, але і почутим. Справа в тому, що, судячи з того, що водій стискає вуха, вони постраждали від ударної звукової хвилі, спричиненої вибухом.

За словами заправника АЗС, водій Ford Focus приїхав на заправку, щоб підкачати праве колесо автомобіля. На цьому колесі заправник побачив шину, частково съехавшую з диска (судячи з усього, це відбулося із-за руху на спущеному колесі).

Насправді власнику Ford Focus пощастило, оскільки в результаті вибуху він уникнув важких травм. Але могло бути все набагато гірше.

Справа в тому, що у машини від ударної хвилі в результаті вибуху відірвало металеве крило, яке потім було виявлено на дереві поруч з АЗС на 7-метровій висоті.

Ось фотографія крила автомобіля:

Ось що відбувається, коли дефектна шина вибухає на автомобілі

Судячи з його деформації, сила вибуху реально загрожувала водієві. Якщо людина в цьому відео би замінив ушкоджену шини на нову, замість того щоб намагатися накачати в нього тиск, ймовірно цей інцидент ніколи б не відбувся.

Так що цей ролик попередження автолюбителям, які їздять на пошкоджених шинах. Тому рекомендуємо вам замінити зношені, дефектні та пошкоджені шини вашого автомобіля на нові, поки не сталося щось серйозне.