Ось що відбувається, коли дефектна шина вибухає на автомобілі

375

Ось чому кожен власник повинен стежити за станом гуми.

Це відео було знято в Меріленді, США, на бензоколонці. Перед вами приклад, що до шин вашого автомобіля треба ставитися трепетно і стежити за їх станом, а не тільки лише зрідка перевіряти тиск в них. Також це відео ідеальний приклад того, що перед тим, як накачувати колеса потрібно обов’язково перевірити манометром тиск в них.

У ролику ми бачимо, як водій вирішив накачати праве переднє колесо свого седан Ford Focus. Але несподівано колесо вибухає, відірвавши у машини праве крило (і звукоізолюючий матеріал), відправивши його в космос (насправді крило відлетіло на дерево).


Зверніть увагу на власника автомобіля, який помітно вражений не тільки побаченим, але і почутим. Справа в тому, що, судячи з того, що водій стискає вуха, вони постраждали від ударної звукової хвилі, спричиненої вибухом.

За словами заправника АЗС, водій Ford Focus приїхав на заправку, щоб підкачати праве колесо автомобіля. На цьому колесі заправник побачив шину, частково съехавшую з диска (судячи з усього, це відбулося із-за руху на спущеному колесі).

Насправді власнику Ford Focus пощастило, оскільки в результаті вибуху він уникнув важких травм. Але могло бути все набагато гірше.

Справа в тому, що у машини від ударної хвилі в результаті вибуху відірвало металеве крило, яке потім було виявлено на дереві поруч з АЗС на 7-метровій висоті.

Ось фотографія крила автомобіля:

Ось що відбувається, коли дефектна шина вибухає на автомобілі

Судячи з його деформації, сила вибуху реально загрожувала водієві. Якщо людина в цьому відео би замінив ушкоджену шини на нову, замість того щоб намагатися накачати в нього тиск, ймовірно цей інцидент ніколи б не відбувся.

Так що цей ролик попередження автолюбителям, які їздять на пошкоджених шинах. Тому рекомендуємо вам замінити зношені, дефектні та пошкоджені шини вашого автомобіля на нові, поки не сталося щось серйозне.

Спеціальні Інструменти та обладнання для станцій ТО

5-4-2021

Професійні інструменти-незамінна річ в будь-якому автосервісі або гаражі автолюбителя. З ними Вам не складе великих труднощів швидко відкрутити болти для заміни деталей, зливу машинних рідин або ж простої заміни колеса. Вони значно спростять і прискорять роботу у вашому гаражі або автосервісі.
Що б здійснити покупку в інтернет -магазині компанії MSG EQUIPMENT, Вам достатньо звернутися за посиланням servicems.com.ua, або зателефонувати і наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі питання і допоможуть визначитися з правильним вибором.

Інструменти для автосервісу використовуються для виконання ряду завдань при виробництві, ремонті і обслуговуванні автотранспорту. У номенклатурі представлений Ручний інструмент для автосервісу, пневматичний і електроінструмент. Він широко використовується на підприємствах дерево – і металообробки, в нафтопереробних галузях, машинобудуванні та авторемонтних майстернях.

Спец інструменти для автосервісу-незамінні помічники для ремонту автомобілів будь-якої моделі і комплектації. Невелика поломка або серйозне пошкодження автомобіля не проблема, якщо вони є в арсеналі автосервісу. Всі товари, представлені на сторінках нашого каталогу, відповідають найсуворішим вимогам по надійності і довговічності, виготовляються з якісних матеріалів і задовольняють потребам будь-якого автосервісу.

Набори інструментів-це комфортне рішення для справжнього професіонала. У наборі ви знайдете все необхідне для виконання ремонтних і обслуговуючих процесів. У нашій компанії ви можете придбати Набір для автомайстерні в ящику, лотку або валізі, що забезпечують порядок і мобільність. Так само можна відразу придбати Візки для автосервісу. Такі набори припадуть до місця не тільки на підприємствах, але і в багажнику вашого автомобіля – для усунення поломок в дорозі. Якість і надійність гарантується виробником.

Якщо вам знадобиться ремонт інструменту, то ми теж зможемо Вам допомогти.

Незважаючи на постійне впровадження нових технологій і супертехнологічного обладнання для автосервісів, Ручний інструмент був і залишається незамінним для дрібного ремонту автомобілів і нерідко дозволяє усунути проблему навіть в тому випадку, де не справляються електрика і пневматика.

Чому цей інструмент-професійний?
Він виготовляється з високоякісної сталі, що гарантує тривалий термін служби навіть при інтенсивному використанні. Вся продукція, будь то ручний інструмент, пневмо-або Електроінструмент, проста і зручна в застосуванні, забезпечує ефективну роботу автосервісів і машинобудівних підприємств протягом тривалого часу і високої інтенсивності застосування.

Переваги покупки в компанії MSG EQUIPMENT


Всі пропоновані нами товари характеризуються високою якістю і видатними експлуатаційними властивостями. У нас ви зможете придбати потрібний інструмент на вигідних умовах за обґрунтованою ціною. Продукція поставляється з гарантією. Фахівці компанії MSG EQUIPMENT також готові надати вам вичерпну інформацію про представлені товари, проконсультувати щодо використання професійного інструменту-слюсарного, монтажного, електричного та пневматичного.

Зробивши покупку в компанії, ви отримаєте надійного помічника, без якого не обійтися в роботі.