Ось чому важливо не відволікатися за кермом, навіть коли ви зупинили автомобіль

214

Водій забув поставити Lexus ES на «Паркінг», і машина вийшла з-під контролю

Ми живемо в епоху, коли відволікаючі фактори є скрізь, у тому числі і за кермом. Маємо на увазі ті обставини, які відволікають від керування автомобілем зокрема, а не банальну неуважність в цілому.

Взяти хоча б той же смартфон, який завжди при вас. На думку експертів з безпеки, саме телефон є найбільш серйозним відволікаючим обставиною. Вам хтось подзвонив, відправив SMS, прийшло сповіщення з програми, соціальні мережі не дрімають – загалом, ми постійно перебуваємо в смартфонах. На жаль, з-за цього відбувається безліч ДТП, навіть у тих випадках, коли, здавалося б, нічого страшного статися не може.

Щось подібне сталося з водительницей цього дорогого седана Lexus ES. Дивимося, що сталося:

Як видно, після зупинки жінка якийсь час сидить за кермом і щось робить. Ми, звичайно, не можемо стверджувати, що вона була вирвана з реальності своїм смартфоном, а не займалася, наприклад, звіркою куплених продуктів за списком або не пригадувала, вимкнула праску в будинку, але, швидше за все, варіант з телефоном буде найбільш логічним в наш електронний століття.

Що сталося далі, добре видно на відео, знятому камерою зовнішнього спостереження. Вихід панянки з машини, нога відпускає педаль гальма, але коробка так і залишається в режимі «Драйв» – все, поїхали! З цієї секунди седан перетворюється на некерований снаряд, початківець спуск по найкоротшій прямій вниз до дороги. Добре хоч нікого не збив!

Загалом, черговий доказ того, що за кермом ні в якому разі не можна відволікатися. Ні на смартфон, ні на що-небудь інше. Інакше наслідки виявляться плачевними.