Першим електричним Bentley стане «чотирьохдверне купе»

229

Авто новости

Першим електромобілем в лінійці Bentley стане «чотирьохдверне купе». Модель, яку збудують на агрегатах Porsche Mission E, дозволить англійської виробнику створити зовсім нову мову дизайну марки». Про це, посилаючись на головного дизайнера Штефана Зилаффа пише Autoexpress.

«Само собою зрозуміло, наступним кроком буде створення електричної моделі — неповторного Bentley, не заснованого на існуючому автомобілі, — каже Зилафф. — Це повинна бути повністю нова, свіжа розробка, з зовсім іншими пропорціями».

Зилафф бачить такої Bentley як чотирьох – або п’ятимісний автомобіль з маленьким простором для багажу. Поряд з цим новинка не буде повторювати жоден з раніше продемонстрованих концептів, але, неодмінно, буде асоціюватися з маркою з Крю. У той час, коли здасться модель і яке візьме найменування, поки не повідомляється.

Першим натяком на електрифікацію лінійки Bentley став родстер EXP 12 Speed 6e. Концепт-кар починав на Женевському автосалоні навесні минулого року. Детальної інформації про силовому агрегаті електрокара виробник не навів, але сказав, що на одній зарядці родстер може проїхати від Лондона до Парижа — близько 500 кілометрів.

Часто водіям може терміново знадобиться заміна лобового скла. Причини заміни скла бувають досить різними. Заміна стекол авто здійснюється майстрами компанії ChesnOK Serviсe. Всі деталі на сайті chesnokservice.ru.

  • Березень 27, 2018
  • Коментарів немає
  • admin
  • Авто новини