Яким може бути новий кросовер Mitsubishi Outlander

210

На автосалоні в Женеві був показаний наступник Мітсубісі Аутлэндер

Цікаві новини з Женевського автосалону продовжують надходити великими порціями. Стало відомо, яким бачить Mitsubishi наступника одного з найвідоміших своїх кросоверів – Outlander. І нехай концепт-кар називається зовсім по-іншому – Engelberg Tourer, в ньому є впізнавані риси і дух часів першої половини 2010-х років.

Яким може бути новий кросовер Mitsubishi Outlander

У відповідності з останніми модними тенденціями модель отримала гібридну силову установку, а також ряд високотехнологічних доповнень. Плагін-гібридний кросовер не даремно назвали «кросовер нового покоління» – в ньому хоч і використовуються вже перевірені технології приводу автомобілів Mitsubishi в рух (наприклад, від тієї ж моделі Outlander PHEV), але всі вони були кардинальним чином поліпшені і переглянуті.

Японський виробник назвав нову концепцію в честь знаменитого гірськолижного курорту в Центральному регіоні Швейцарії і оснастив її акумулятор більшої ємності (не розкриваючи точної місткості). Однак відомо, що повністю електричний діапазон в рамках циклу випробувань WLTP збільшився до 70 км, що значно більше, ніж 45 км в Outlander PHEV поточного покоління.

Яким може бути новий кросовер Mitsubishi Outlander

З загальної дальністю (при комбінованому використанні бензинового двигуна і електромотора) більше 700 км і системою повного приводу цей новий позашляховик Mitsubishi може бути ідеальним вибором для поїздок за місто і в місця, де електрична інфраструктура не розвинена. У двомоторні компонуванні також використовується 2.4-літровий бензиновий двигун.

Дивіться також: Все, що відомо про новий кросовер Mitsubishi Outlander 2020 року

«Mitsubishi Engelberg Tourer був розроблений як елегантний і функціональний універсальний SUV, з кузовом, стилізованим під міць і надійність, відому по Mitsubishi. Покращуючи свої позашляхові якості для більш активного способу життя, «Енгельберг Турер» оснащений світлодіодними протитуманними фарами, які розташовані на автоматично відкривається/закривається боксі на даху, а також накладками передніх і задніх бамперів. Інтер’єр салону пропонує щедре простір для пасажирів, що сидять у всіх трьох рядах, з акцентом на комфорт, якість, функціональність і увага до деталей».

Яким може бути новий кросовер Mitsubishi Outlander

Щоб модель не застрягла на пересіченій місцевості, інженери Мітсубісі встановили у кросовер такі технології, як Active Yaw Control (AYC) (технологія розподілу крутного моменту між передніми колесами), Mitsubishi Super All Wheel Control S-AWC (стежить за поведінкою автомобіля при розгоні, гальмуванні і поворотах), Active Stability Control (розподіл потужності від двигунів під час руху).

По зовнішності ви й самі можете бачити:

Яким може бути новий кросовер Mitsubishi Outlander

Стандартний прототип, який, як ми сподіваємося, вийде в серію через кілька років в якості заміни Outlander.

Dendo Drive House (DDH)

Як відомо, плагін-гібридні моделі потрібно підключати до розетки. Щоб було зручніше робити зарядку, японська компанія також представила так звану нову енергетичну екосистему» Dendo Drive House (DDH).

Дивіться також: 13 автовиробників, які повністю відмовилися від дизелів

Технологія дозволяє як заряджатися, так і зберігати електроенергію про запас. DDH дозволяє поєднувати плагін-гібриди з двухнаправленными зарядними пристроями, домашньою системою сонячних батарей та накопичення енергії та іншими електроприладами. Підключаються гібридні автомобілі не тільки зможуть поліпшити загальну ефективність, але й виступити в ролі аварійного джерела живлення.

Продажу системи DDH почнуться в Японії і Європі в 2019 році.