Нова веста, фото салону: центральна консоль з вертикальним планшетом

55

інтер’єр нової lada vesta-фото без камуфляжу

Новий шпигунський фотознімок проекту lada vesta fl опублікований в мережі. У кадр потрапила одна з найцікавіших частин оновленої моделі — центральна консоль.

На раніше зроблених знімках такий варіант рішення центральної консолі вже був «засвічений», але нове фото розкриває конфігурацію в найдрібніших деталях.

Отже, між двох центральних дефлекторів передньої панелі у оновленої вести розташовується великий вертикальний дисплей 10″. Як свідчить опубліковане в співтоваристві «лада веста | lada vesta fl» зображення, на основний екран з великим годинником можна буде вивести доступ до навігатора (дані геолокації на знімку, зі зрозумілих причин, затерті), дзвінків, налаштувань звуку і яскравості та інших функцій.

Можна припустити, що весті після фейсліфта дістанеться нова версія enjoy pro з сервісами яндекса і інтеграцією зі смартфонами.

Планшет має нікельовану рамку з округленими кутами, а дефлектори, між якими «вписана» нова мультимедійка, схоже, в цілому зберегли колишню форму.

Такий вертикальний планшет буде не єдиним варіантом вирішення верхньої частини консолі — за попередніми даними, в залежності від комплектації буде один з трьох варіантів: показаний на знімках планшет 10″, мультимедійний екран 7-8″ традиційного горизонтального виду і проста магнітола з нішею для дрібниць.

Великий вертикальний екран дістанеться тільки весті в топ-версіях.

центральна консоль нової вести: три варіанти!

Під дисплеєм мультимедіа розташовується кліматичний блок, який, на підтвердження до ранніх інсайдерських даних, дійсно успадкований вестою у кросовера renault arkana.

Центральний селектор «клімату» має невеликий вбудований екран, на який виводяться показники температури.

Судячи з усього, перед нами крос-версія оновленої вести (седан cross або універсал sw cross), тому що під кліматичним блоком ми бачимо селектор lada ride select — системи вибору режиму руху, нині використовується тільки на xray cross.

Поруч з селектором два гнізда usb, для підключення пристроїв до ммс і для зарядки.

  • за даними незалежних джерел, старт виробництва таких машин намічений в іжевську на грудень 2021 року, а продажі заплановані на лютий 2022-го, проте терміни можуть зміститися.
  • «за кермом ” тепер можна читати в телеграм.