Венесуела перестала платити за своїх гонщиків

229

Авто новости

Венесуела припинила багатомільйонну програму допомоги автоспорту на невідомий термін. Як інформує ІА Associated Press, всі гонщики з даної держави припинили купувати спонсорські відрахування. Без грошей покинули пілота Формули-1 Пастора Мальдонадо, учасника INDYCAR Ернесто Візо, представника GP2 Джонні Чекотто-молодшого, гонщицу серії ARCA Милку Дуно і багатьох других.Призупинення фінансування вже позначилася на виступах венесуельців в інтернаціональних змаганнях.

Так гонщик стайні Andretti Autosport Ернесто Візо пропустив фінал серії INDYCAR. Команда розтлумачила його відсутність захворюванням.

Ще один венесуелець Алекс Попов не зміг вийти на старт щорічного марафону «Пті Ле-Ман», що входить в розклад чемпіонату ALMS.Вважається, що величезні кошти від венесуельських спонсорів набуває учасник Формули-1 Пастор Мальдонадо: за неофіційними даними, за виступу спортсмена в команді Williams компанія PDVSA платить 48 мільйонів доларів на рік. Поряд з цим вся сума переводиться на рахунок гоночного колективу до старту чергового сезону.Фінансовою одиницею Венесуели є болівар. В останні місяці в країні посилилася інфляція: зараз вона досягла 49 відсотків в рік.

Поряд з цим мешканці країни позбавлені можливості вільного обміну боліварів на інтернаціонально визнану валюту: дозвіл на придбання доларів або євро виписує національне агентство Caldivi. Ця ж організація відстежує всі валютні операції, що здійснюються громадянами Венесуели на території країни.

У власному доповіді міністра спорту співробітники Caldivi вказали, що один з гонщиків взяв 66 мільйонів доларів. Ім’я цього пілота не уточнюється.

Скасування фінансування пов’язана з підозрами у взяточництве, якої мала можливість супроводжуватися спонсорська програма. Міністр юстиції Венесуели Мігель Родрігес розтлумачив, що протягом найближчого часу держава фінансувала «або фіктивні, або переоцінені змагання».

Більшість контрактів передбачала спонсорські наклейки нафтової компанії PDVSA і підконтрольною їй Citgo – обидва фірми належать країні. Поряд з цим всі угоди оформлялися через міністерство спорту.

Керівниця цього відомства Алехандра Бенітес погодилася, що на фінансування автомобільних і мотоциклетних перегонів систематично витрачалося понад 98 відсотків бюджету міністерства. Бенітес знайшла 60 документів на виділення коштів, в яких її підпис був підроблений.

венесуэлагонщикперестатьплатить

 • Травень 28, 2018
 • коментарів 6
 • admin
 • Авто новини

коментарів 6


 • Бендлин Ярослав

  Велику справу робить ця тітонька! Очищає Землю і нашу планету від биомусора рузьге свиней брудних!!! Респект тітоньки!


  28.05.2018 в 13:20
  Увійдіть щоб відповісти


 • Delarus

  Коко, привіт ? Блін, поняття не маю че там петя робив, я за ним не настільки стежу


  29.05.2018 в 00:24
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ishnrgas

  Згідно з новою доктриною, за введенням збору з далекобійників варто не Обама, а Ердоган. :))


  29.05.2018 у 09:19
  Увійдіть щоб відповісти


 • Juzragore

  Кіт учений — я не пам’ятаю на стриме щоб тих хто з будівлі виліз — вбивали. Пистюлей давали — так, пам’ятаю. Що винні влади — згоден. Тільки я вважаю що ті, хто допустив(точніше спровокував) зіткнення двох мітингів, і підозрюю що більшість їх вже не в україні


  29.05.2018 у 17:54
  Увійдіть щоб відповісти


 • Кабаєва Вероніка

  Це місто таке на Рашке? Гугл не знаходить.


  29.05.2018 в 21:30
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kakus

  дурень “шоле” — як раз такі заяви і показують в першу чергу по телику ?


  30.05.2018 у 07:53
  Увійдіть щоб відповісти