Данило Квят став чемпіоном серії GP3

332

Авто новости

Росіянин Данило Квят став чемпіоном молодіжної серії GP3. Спортсмен переміг титул достроково: за одну гонку до кінця сезону пілот з Уфи відірвався від найближчого переслідувача на 24 очки, що дозволило йому стати математично недосяжним для суперників.На гонці в Абу-Дабі Квят завоював «величезної шолом»: стартував з поул-позиції, продемонстрував навальний коло, лідирував від початку до кінця і в підсумку переміг заїзд.

Аргентинець Факундо Регалья, очолював неспеціалізований залік перед стартом гонки на автостраді «Яс Марина», приїхав сьомим. По закінченні фінішу судді покарали Регалью за ігнорування жовтих прапорів і неодноразові виїзди за межі дорожнього полотна всіма чотирма колесами.

До результату пілота ART додали 20 секунд – внаслідок цього Факундо перемістився на 16-ий рядку і випав з очкової території. Проте, аргентинець забезпечував собі віце-чемпіонське звання у власному першому повному сезоні GP3.Данило Квят за кермом боліда команди MW Arden на автостраді «Яс Марина»