Новий метод відображення показує прогресуюче пошкодження хворобою Паркінсона

5

Научно

Дегенерація двох мозкових структур, порушених хворобою Паркінсона, може тепер бути помічена за допомогою нового, уявляють метод, який може також дозволити лікарям поліпшити контроль прогресії пацієнта і навіть виявити переваги нових методів лікування.Метод об’єднує кілька видів магнітно-резонансної томографії (MRI) і був створений командою в MIT на чолі з Сюзанною Коркін, викладачем MIT emerita нейробіології.Дослідження було видано в Архівах Неврології, було першим, щоб підтримати теорію, що нейродегенерация хвороби Паркінсона починається глибоко в мозку та продовжується вгору з клінічними доказами.

«Ця прогресія ніколи не показувалася в живих людей, і це — те, що було особливим про це дослідження. З нашими новими методами відображення ми бачимо ці структури більш ясно, ніж хто-небудь бачив їх раніше», сказав Коркін.Один — два відсотки людей старше, ніж 65 боротьби з хворобою Паркінсона, маючи на увазі п’ять мільйонів осіб порушені з хворобою у всьому світі. Клітини головного мозку, відповідають за рух повільно, стають зруйнованими, який є, чому більшість тих пошкоджених інвалідних крісел потреби і дуже залежить від доглядальниць.

«Головна перешкода дослідження в галузі причин і розвитку цієї хвороби було відсутністю ефективних аналітичних методів для відображення областей, порушених хворобою», Девід Циглер, перший автор і прийняв свого доктора філософії в мозковій і когнітивістики від MIT в 2011, пояснив.Хвороба Паркінсона була категоризирована в 6 стадій у 2004 Хейджо Брааком, анатомом в університеті Йогана Вольфганга Гете у Франкфурті, Німеччина, на основі появ структур мозку, які стають пошкодженими.

Він запропонував, щоб негр істотного ознаки, структура глибоко в мозку, який важливий для руху і відіграє роль у винагороді і схильності, почав погіршуватися під час ранніх стадій.Braak тоді запропонував, щоб дегенерація поширилася на частину мозку, розташованого позаду очей, названих базальних переднім мозком, що складається з багатьох структур, що створюють ацетилхолін — нейромедіатор, критично важливий по відношенню до вивчення і пам’яті.Невропатологи, вчені, що аналізують мізки пацієнтів, померлих, що знайшли докази цієї серії подій.

Однак, так як суттєвий негр є таким викликом зображення з традиційним ЯМР, тому що це глибоко в межах мозку, це ніколи не досліджувалося в живих пацієнтів.Щоб вирішити ту проблему, експерти використовували 4 типу переглядів ЯМР, які всі згенеровані зображення, тому що кожен використав помірно різні магнітні поля. Перегляди були об’єднані, який створив складові зображення мозку кожної людини, виразно показав негра істотного ознаки і базальний передній мозок.«Наші нові методи ЯМР забезпечують безпрецедентну подання цих двох структур, дозволяючи нам обчислити точні обсяги кожної структури», сказав Циглер.

Команда переглянула мізки здорових людей і потім досліджувала мізки 29 молодих пацієнтів хвороби Паркінсона. Оскільки Браак очікував, вчені знайшли значну втрату обсягу негре істотного ознаки спочатку, і потім бачили втрату базального обсягу переднього мозку пізніше при хворобі.

За словами Коркіна, подальше дослідження могло використовувати цей метод ЯМР, щоб слідувати за пацієнтами і визначити, чи пов’язані звироднілі з 2 мозкових областей або якщо вони погіршуються окремо без кореляції.Клінічні лікарі могли також використовувати цей метод в якості нового способу контролювати, як їх пацієнти реагують на терапію, додала вона. Допамін часто використовується, щоб лікувати пацієнтів, який допомагає завоювати втрату нейронів, що виробляють допамін в негре істотного ознаки.

Вчені можуть навіть використати цю нову процедуру відображення, щоб виявити ефективність нового лікування, Коркін завершив.

методновыйотображениепоказывать

 • Січень 23, 2018
 • коментарів 8
 • admin
 • Науково

коментарів 8


 • Щербінін Семен

  Вражає збіглася аналогія. В Криму були зелена сарана, в Донбасі та Луганську колорады, які знищують міста і інфраструктуру. Одним словом паразити. Руські фашисти.


  23.01.2018 у 16:40
  Увійдіть щоб відповісти


 • Folak

  Якщо бере один, а повертає іншій — чому ні? :))


  24.01.2018 у 02:20
  Увійдіть щоб відповісти


 • Андрєєва Лідія Германівна

  Коля Радий — можливо палестинці про це не знають


  24.01.2018 у 06:31
  Увійдіть щоб відповісти


 • Смолянінова Ксенія Віталіївна

  Передбачувано ?


  24.01.2018 в 23:10
  Увійдіть щоб відповісти


 • Віктор Єрмолайович

  Вже: Росія погодилася на 50-відсоткову участь Китаю в нафтогазових проектах


  25.01.2018 у 06:37
  Увійдіть щоб відповісти


 • Петров Всеслав Проклович

  Не бажай смерті ближнього свого.


  25.01.2018 у 17:29
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mami

  Воно нікому не цікаво. Даунбасс гов чоловіків.


  25.01.2018 у 19:21
  Увійдіть щоб відповісти


 • Шилов Світ

  Які 300-500 гривень? Шо ти несеш?


  26.01.2018 у 04:46
  Увійдіть щоб відповісти