Новий метод відображення показує прогресуюче пошкодження хворобою Паркінсона

197

Научно

Дегенерація двох мозкових структур, порушених хворобою Паркінсона, може тепер бути помічена за допомогою нового, уявляють метод, який може також дозволити лікарям поліпшити контроль прогресії пацієнта і навіть виявити переваги нових методів лікування.Метод об’єднує кілька видів магнітно-резонансної томографії (MRI) і був створений командою в MIT на чолі з Сюзанною Коркін, викладачем MIT emerita нейробіології.Дослідження було видано в Архівах Неврології, було першим, щоб підтримати теорію, що нейродегенерация хвороби Паркінсона починається глибоко в мозку та продовжується вгору з клінічними доказами.

«Ця прогресія ніколи не показувалася в живих людей, і це — те, що було особливим про це дослідження. З нашими новими методами відображення ми бачимо ці структури більш ясно, ніж хто-небудь бачив їх раніше», сказав Коркін.Один — два відсотки людей старше, ніж 65 боротьби з хворобою Паркінсона, маючи на увазі п’ять мільйонів осіб порушені з хворобою у всьому світі. Клітини головного мозку, відповідають за рух повільно, стають зруйнованими, який є, чому більшість тих пошкоджених інвалідних крісел потреби і дуже залежить від доглядальниць.

«Головна перешкода дослідження в галузі причин і розвитку цієї хвороби було відсутністю ефективних аналітичних методів для відображення областей, порушених хворобою», Девід Циглер, перший автор і прийняв свого доктора філософії в мозковій і когнітивістики від MIT в 2011, пояснив.Хвороба Паркінсона була категоризирована в 6 стадій у 2004 Хейджо Брааком, анатомом в університеті Йогана Вольфганга Гете у Франкфурті, Німеччина, на основі появ структур мозку, які стають пошкодженими.

Він запропонував, щоб негр істотного ознаки, структура глибоко в мозку, який важливий для руху і відіграє роль у винагороді і схильності, почав погіршуватися під час ранніх стадій.Braak тоді запропонував, щоб дегенерація поширилася на частину мозку, розташованого позаду очей, названих базальних переднім мозком, що складається з багатьох структур, що створюють ацетилхолін — нейромедіатор, критично важливий по відношенню до вивчення і пам’яті.Невропатологи, вчені, що аналізують мізки пацієнтів, померлих, що знайшли докази цієї серії подій.

Однак, так як суттєвий негр є таким викликом зображення з традиційним ЯМР, тому що це глибоко в межах мозку, це ніколи не досліджувалося в живих пацієнтів.Щоб вирішити ту проблему, експерти використовували 4 типу переглядів ЯМР, які всі згенеровані зображення, тому що кожен використав помірно різні магнітні поля. Перегляди були об’єднані, який створив складові зображення мозку кожної людини, виразно показав негра істотного ознаки і базальний передній мозок.«Наші нові методи ЯМР забезпечують безпрецедентну подання цих двох структур, дозволяючи нам обчислити точні обсяги кожної структури», сказав Циглер.

Команда переглянула мізки здорових людей і потім досліджувала мізки 29 молодих пацієнтів хвороби Паркінсона. Оскільки Браак очікував, вчені знайшли значну втрату обсягу негре істотного ознаки спочатку, і потім бачили втрату базального обсягу переднього мозку пізніше при хворобі.

За словами Коркіна, подальше дослідження могло використовувати цей метод ЯМР, щоб слідувати за пацієнтами і визначити, чи пов’язані звироднілі з 2 мозкових областей або якщо вони погіршуються окремо без кореляції.Клінічні лікарі могли також використовувати цей метод в якості нового способу контролювати, як їх пацієнти реагують на терапію, додала вона. Допамін часто використовується, щоб лікувати пацієнтів, який допомагає завоювати втрату нейронів, що виробляють допамін в негре істотного ознаки.

Вчені можуть навіть використати цю нову процедуру відображення, щоб виявити ефективність нового лікування, Коркін завершив.

методновыйотображениепоказывать

 • Січень 23, 2018
 • коментарів 8
 • admin
 • Науково

коментарів 8


 • Щербінін Семен

  Вражає збіглася аналогія. В Криму були зелена сарана, в Донбасі та Луганську колорады, які знищують міста і інфраструктуру. Одним словом паразити. Руські фашисти.


  23.01.2018 у 16:40
  Увійдіть щоб відповісти


 • Folak

  Якщо бере один, а повертає іншій — чому ні? :))


  24.01.2018 у 02:20
  Увійдіть щоб відповісти


 • Андрєєва Лідія Германівна

  Коля Радий — можливо палестинці про це не знають


  24.01.2018 у 06:31
  Увійдіть щоб відповісти


 • Смолянінова Ксенія Віталіївна

  Передбачувано ?


  24.01.2018 в 23:10
  Увійдіть щоб відповісти


 • Віктор Єрмолайович

  Вже: Росія погодилася на 50-відсоткову участь Китаю в нафтогазових проектах


  25.01.2018 у 06:37
  Увійдіть щоб відповісти


 • Петров Всеслав Проклович

  Не бажай смерті ближнього свого.


  25.01.2018 у 17:29
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mami

  Воно нікому не цікаво. Даунбасс гов чоловіків.


  25.01.2018 у 19:21
  Увійдіть щоб відповісти


 • Шилов Світ

  Які 300-500 гривень? Шо ти несеш?


  26.01.2018 у 04:46
  Увійдіть щоб відповісти