Статини, використовувані для контролю холестерину разом з фізичною підготовкою, зменшують рівень смертності

219

Научно

Прийняття статиновых ліків або знаходження кілька у формі фізично можуть значно поліпшити виживання у людей з dyslipidaemia, (нерегулярні рівні небезпечних жирів, холестерину/крові). Комбінація цих двох методів може бути більш ефективною при усуненні смерті, ніж одне тільки будь-яке втручання, пропонує нове дослідження, видане в Скальпелі.

Дивно, дослідження показало, що навіть люди з dyslipidaemia, не приймають статинів, але є фізично придатними, були приблизно вдвічі менш вірогідні закінчитися від будь-якої причини під час 10-річної медіани, контролюють, ніж ті, хто брав статини, але не був фізично здоровий.Найбільш часто предписываемый, щоб лікувати високий холестерин і більш низькі ризики для хвороби серця, статини були історично пов’язані з багатьма вигідними результатами. Нещодавнє дослідження сказало нам, що пацієнти, що використовують статини, хто був тоді діагностований рак, фактично майте на 15 відсотків більше низьку ймовірність смерті від раку.

Пітер Коккинос з Медичного центру Справ Ветеранів, Вашингтон, округ Колумбія, хто привів дослідження, пояснює:«Фітнес, необхідний, щоб досягти захисту, яка є майже такою ж або більше, ніж досягнутий обробкою статину в негідних людей, поміркований і виконаємо для багатьох середніх років і літні люди допомогою помірної фізичної активності інтенсивності, такі як ходьба, озеленення та уроки фізкультури»Приблизно 71 мільйон дорослих (33,5 відсотка) у США підняв рівні холестерину ЛПНЩ, за даними Центру по контролю і профілактиці захворювань. Dyslipidaemia є істотним факторомк поширенню ішемічної хвороби серця.

Kokkinos і його команда досліджували звіти більш ніж 10 000 ветеранів (9 700 чоловіків і 343 жінки) з dyslipidaemia зі Старих лікарень Справ в Пало-Альто, Каліфорнія і Вашингтон округ КолумбияМежду 1986 і в 2011, всі учасники перенесли стандартний тест переносимості фізичного навантаження, щоб виміряти їх здатність здійснення.

Вони измерились, найвищий рівень метаболізму (ЗУСТРІВСЯ) досягнутий при тренировании, і потім категоризировал рівні фітнесу як найменшу кількість, помірне, підходяще, або високо. Після цього волонтери були поділені на дві групи в межах кожного рівня фітнесу, ті, з якими статини відносяться і лікували без статинів.

Всього, 2 318 пацієнтів померли. Ризик смертності становив 18,5 відсотків у тих, які приймають статини і 27,7 відсотків тих, які не приймають статини.

Слідчі знайшли, що смерті показники були найнижчими у тих учасників, які взяли статини і були у формі. Чим вище рівень фітнесу, тим менше ризик смерті в 10-річному середньому наступному періоді.

У найбільш фізично відповідних учасників був чудово більш низький ризик смерті (60-70 відсотків), незалежно від їх статинового споживання.Зміни в ризику смерті могли складатися наступними факторами:маса телаполэтническая принадлежностьистория серцево-судинного заболеваниявозрастлекарствафакторы ризику для серцево-судинного захворювання

Kokkinos рекомендує:«Люди з dyslipidaemia повинні поліпшити свою фізичну форму до, принаймні, помірного рівня. Лікування зі статинами важливо, але кращий фітнес покращує виживання значно і є цінним додатковим лікуванням або альтернативою, коли статини не можуть бути взяті».

вместедлитьиспользоватьконтрольстатиныхолестерин

 • Січень 24, 2018
 • коментарів 10
 • admin
 • Науково

коментарів 10


 • Shajas

  Ну я теж думаю що вони знали чий літак, що з імовірністю 95%, тому що в тому районі просто особливо варіантів немає чий він ще може бути.


  24.01.2018 у 20:44
  Увійдіть щоб відповісти


 • Акулова Ольга

  Перець, та ти хоч в ж0пу можеш давати, мені все одно ?


  25.01.2018 в 02:30
  Увійдіть щоб відповісти


 • Марина Олександрівна

  чув. І? Вона комусь завадила напистить мільярди?


  25.01.2018 у 18:15
  Увійдіть щоб відповісти


 • Whitesong

  Дорогі європейці, це той самий руцький світ. Їжте, не заляпайтесь.


  25.01.2018 в 23:56
  Увійдіть щоб відповісти


 • Кирило Єрмолайович

  Скоро на сайтах продажу авто «продається Mitsubishi Pajero, в отлином стані, не дорого… від серця відриваю» ?


  26.01.2018 в 15:17
  Увійдіть щоб відповісти


 • Дьяков Лаврентій

  Клоун Розумний — ну розкажи мені що його заводи належать гіві з моторолою, що його магазини не торгують щосили :)) Дибілів там воюють щоб Ахметов жив краще :))


  26.01.2018 в 22:43
  Увійдіть щоб відповісти


 • Jukora

  кондиціонер головного мозку у козломордого, несіть наступного )))


  27.01.2018 у 02:59
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ananis

  Нова відмазка тепер. Ща всі борги залізуть шобы не женіцца :))


  27.01.2018 у 19:21
  Увійдіть щоб відповісти


 • Thomath

  Оленів, а че у нього з обличчям? На пробку настав?:)))


  27.01.2018 в 23:45
  Увійдіть щоб відповісти


 • Юліан Несторович

  1488 девіз Айдара — в криму багато ватников, але не так вже багато промпідприємств. Строго кажучи кількість ватников залежить від того де багато людей жило при срср краще, ніж зараз


  28.01.2018 в 14:54
  Увійдіть щоб відповісти