Куріння і високий кровяний тиск може пошкодити Ваш мозок

267

Научно

Багато серцево-судинних факторів ризику як високий кров’яний тиск і куріння могли бути пов’язані з швидким зниженням пам’яті, уваги, вивчення і міркування в старших, згідно з новим дослідженням, виданого у Віці і Старінні.Команда дослідників з Королівського коледжу в Лондоні виявила, що учасники за віком 50, хто курив, дослідне більш високий кров’яний тиск, чи були в критичному ризику для інсульту, зробив гірше на серії пізнавальних завдань, зроблених перевірити відгук пам’яті, уваги, словесну швидкість і кілька інших пізнавальних результатів.Попереднє дослідження запропонувало, щоб, оскільки ми старіли, наш мозок стає менш здатним спілкуватися з собою, приводячи до зниження функції мозку. Це нормально навіть без умов, таких як хвороба Альцгеймера і відрізняється в межах кожної людини.

В іншому дослідженні, виданому на початку місяця, Каліфорнійський університет, (КК) Девіс знайшов, що високий кров’яний тиск старить мозок.Це дослідження є одним з невеликої кількості поздовжніх досліджень, щоб досліджувати одночасний ефект багаторазових факторів ризику на пізнавальному скорочення старших. Слідчі кажуть, що їх результати пропонують, щоб майбутні клінічні сліди, досліджуючи пізнавальне зниження зосередилися на комбінації цих факторів ризику замість кожного фактора окремо.

Використовуючи дані від англійського Лонгитюдного дослідження Старіння (ELSA), загальнонаціонального зразка більш ніж 8 000 дорослих, автори досліджували інформацію про кров’яному тиску, курінні, рівні холестерину і індекс маси тіла (BMI). Вони також подивилися на Фрэмингэм безліч серцево-судинного ризику інсульту, що використовується, щоб виміряти ймовірність людини, заболевающего хворобою серця або інсульт протягом наступних 10 років.Куріння може пошкодити Ваш мозок, а також Ваші легені, за словами дослідників з Королівського коледжу в Лондоні.Волонтери домагалися після чотирьох та восьми років у кожному інтервалі, переносящем два огляду пізнавальної продуктивності: пам’ять і виконавче функціонування, пізніше об’єднане в третю категорію, назвали повний пізнавальний рахунок індексу.

Активність пам’яті складалася з вивчення десяти незв’язаних слів перед моментом і затрималася, відгук був виміряний. Для експертизи виконавчого функціонування волонтерів попросили назвати більшість тварин можливим за одну хвилину, вимірявши їх словесну швидкість, і до поперечний через певні листи в послідовності, дослідивши розумову швидкість, візуальний перегляд і увагу.Дослідження показало, що куріння справило найбільше значний вплив, пов’язане з більш низькою пізнавальною продуктивністю у всіх пізнавальних завданнях після чотирьох років. Ті з підвищеним ІМТ, кров’яним тиском та безліччю ризику інсульту зробили погано на пізнавальних діях, однак це відрізняється серед трьох аналізів.

Збільшений BMI був пов’язаний з більш низькими результатами на завданні пам’яті, високий кров’яний тиск було пов’язано з більш низьким безліччю для повної пізнавальної продуктивності і пам’яті, і ті з підвищеним ризиком інсульту, як знаходили, виконували погано через всі три експертизи.Доктор Алекс Дрегэн, Лектор в Переказний Епідеміології та Охорону здоров’я в Королівському коледжі в Лондоні, сказав:«Пізнавальне зниження більше поширене зі старінням, і для зростаючого числа людей втручається в щоденне функціонування і добробут. Деякі літні люди можуть стати забудькуватими, випробувати утруднення при запам’ятовуванні загальних слів або мати проблеми при організації щоденних завдань більше, ніж інші.

Ми ідентифікували багато факторів ризику, які могли бути пов’язані з прискореним пізнавальним зниженням, все що могло бути модифікується. Це пропонує цінне знання для майбутніх втручань профілактики та лікування».Це дослідження було одним з невеликого числа, щоб досліджувати пізнавальне зниження за тривалий період часу в старших, яке обов’язково в пізнанні коротких і довгострокових результатів серцево-судинних факторів ризику. Після восьми років високий кров’яний тиск було пов’язано з більш низьким безліччю на завданнях пам’яті і аналізах повної пізнавальної здатності, припустивши, що високий кров’яний тиск чинить повільне рухоме вплив за більш тривалий проміжок часу.

З іншого боку, для тих з високим інсультом і серцево-судинним ризиком, ефект був більш негайним (більш низька безліч, задокументований під час чотирирічного спостереження). Автори думають, що це може бути однією причиною, чому короткочасні випробування неуспішно показали ефекти гіпотензивних засобів на пізнавальному зниження, оскільки можливі переваги можуть з’явитися тільки після дуже довгого терміну.Майбутні клінічні сліди на основі цього дослідження можуть бути призначені для ідентифікації втручань для зростання чисельності населення Великобританії старших.

Доктор Дрегэн завершив:«Наше дослідження припускає, що найбільш багатообіцяючий підхід до затримки або запобігання раннього старіння мозку є тим, що визнає мультипричинную зв’язок пізнавального зниження. Таким чином поточні зусилля знизити серцево-судинний ризик можуть виявитися корисними для пізнавального зниження.

Одна така ініціатива є програмою Медичного огляду Державної служби охорони здоров’я, спрямованої на запобігання серцево-судинного захворювання шляхом запрошення 40-74 років olds до пятиежегодным перевірок, щоб оцінити їх ризик розвивається інсульту, діабету, хвороби нирок або хвороби серця, і дати пораду і підтримку, щоб допомогти їм управляти тим ризиком».

высокийдавлениекровянойкурение

 • Січень 18, 2018
 • коментарів 9
 • admin
 • Науково

коментарів 9


 • Гачегов Панас

  ти здивуєшся, але я його знаю :))


  18.01.2018 у 17:47
  Увійдіть щоб відповісти


 • Полушина Денис

  Як мінімум один з гівна — Едуард Айрапетян — цілком собі щасливо сидить в росії, і навіть знявся у фільмі пропагандонском


  19.01.2018 у 03:12
  Увійдіть щоб відповісти


 • Бердяєва Олександра Броніславівна

  Чувак, суніти і шиїти різали один одного ще задовго до того, як США з’явилося. Йому трохи більше 200 років усього


  19.01.2018 в 09:07
  Увійдіть щоб відповісти


 • Bluehammer

  патаму шо ти не платиш податок на парикахерскую, а на дороги платиш


  19.01.2018 в 15:18
  Увійдіть щоб відповісти


 • Cerenrad

  Він диктофон проковтнув просто.


  20.01.2018 у 02:10
  Увійдіть щоб відповісти


 • Shadowdragon

  я не русюсюн


  20.01.2018 у 06:56
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kigalkree

  ,,,, мирний план шо ви нищите я вже написав. Твій прапорець мене не обдурить:)


  20.01.2018 в 14:32
  Увійдіть щоб відповісти


 • Кулігіна Всеслава

  теж новину… у нас вся країна не злазить з пагонів цього кактуса))))


  21.01.2018 у 02:15
  Увійдіть щоб відповісти


 • Левченко Ганна

  Алдар, ти точно правильно розумієш слово демократія? Яке відношення до демократії має те що ти казах? І вже як про рівність свідчить те, що казах пише українською ресурсі — взагалі, для мене загадка :))


  21.01.2018 в 11:40
  Увійдіть щоб відповісти