Соціальні медіа можуть допомогти запобігти поширенню інфекційних хвороб

277

Научно

Соціальні медіа можуть бути великим активом для того, щоб перешкоджати тому, щоб інфекційні хвороби поширилися шляхом інформування громадськості про спалахи, за словами дослідників з Університету штату Канзас.Дослідження 2010 року стверджував, що люди все більше і більше залежать від соціальних медіа, щоб звернутися за допомогою під час лих, і дослідження, виданий у жовтні цього року, сказав, що соціальні мережі можуть допомогти зменшити поширення хвороб, що передаються статевим шляхом.

Експерти, які провели нове дослідження, дивилися на те, чи пости, поміщені онлайн громадськими діячами, надати великий вплив на усвідомлення інфекційної хвороби та підвищити знання переваг щеплень від грипу, миття рук або чхання лікті для запобігання розповсюдження хвороб.Фэрьяд Сэнех, докторант Університету штату Канзас в електротехніці, моделюючий поширення епідемій, щоб спробувати зменшити рівень, прокоментував:«Інфекційні хвороби є серйозною проблемою і історично були основною причиною смерті. Протягом минулого десятиліття було величезний поступ у лікуванні та вакцинації, допомогла врятувати життя багатьох людей.

Але тепер також була революція в комунікаційних і інформаційних технологіях, що ми думаємо, міг використовуватися, щоб розвинути ще більш міцне профілактичне суспільство проти інфекційної хвороби».Катерина Скольо, ад’юнкт-професор електричної обчислювальної техніки і експерт в складному мережевому моделюванні, який працював з Sahneh під час дослідження, а також багатьма іншими дослідниками від різних місць, сказала, що наявність експертів, що спеціалізуються на великому розмаїтті областей, допомагає команді в розвитку більш точних моделей, що пояснюють практичне поведінку людини.Гері Брэз, ад’юнкт-професор психології, головний центр якої — те, як люди приймають рішення і співробітника дослідження, зібрав дані шляхом опитування студентів коледжу про соціальні медіа і також запитав, які кроки молоді повнолітні робили, щоб захистити себе від хвороб.Більшість учасників оглянуло, сказав, що більшість інформації, яку вони отримують відносно хвороби і превентивних заходів, через Facebook та інші соціальні мережі.

Крім того, предмети сказали, що не були б налаштовані проти прийняття більшої кількості превентивних заходів, такі як миття рук, взяття вітамінів або отримання щеплення від грипу, якби їх попросили зробити так.Робіть твердим прокоментував:«Однак ми також бачили, що обмеження контакту з сім’єю і друзями є чимось, що люди не готові зробити.

Якщо Ви думаєте про те, як хвороби поширені, одна з кращих речей, які Ви можете зробити, не полягає в тому, щоб взаємодіяти з іншими людьми. Але ми бачили, що це — одна річ, що люди не дуже схвильовані про виконання».

На додаток до збираються даними про поведінку людини дослідники також визначили, які групи людей мають бути призначені з соціальними медіа. Згідно Scoglio, важлива група, щоб звернутися є вчителями та посадовими особами, тому що вони часто соціалізуються з багатьма людьми у громадськості.

Якщо ці люди заражені хворобою, вони можуть поширити її багатьом іншим, розглянувши число людей, з яким вони вступають в контакт щодня. Планування для цієї групи через соціальні медіа може зменшити можливість поширення цих інфекцій.Sahneh продовжував:«Якщо 30 чоловік в тій групі отримають вакцину проти грипу, то у них буде менше ймовірності отримання грипу.

Але, будучи щепленим, це також приносить користь усім, хто входить у контакт з тими 30 людьми, тому що існує тепер знижений шанс грипу, передавалося 30 тими людьми. Так досягнення тієї групи досить важливо».

Експерти також вивчають, хто може бути кращими людьми, щоб оголосити про повідомленнях соціальних медіа, які можуть допомогти досягти максимального виділення важливих новин.«Одна річ, яку ми обговорюємо, полягає в тому, чи було б краще отримати консультацію чи пораду від когось, кого люди знають і довіряють особисто, як один або ректор університету, або від кого-то як Центри контролю та профілактики захворювань, який є владою на предмет, але не має ніякої особистої зв’язку з більшістю людей.

Це може бути щось, де кращий друг має більше впливу, ніж офіційне охорону здоров’я», завершив Скольо.

медиамочьпомочьпредотвратитьраспространениесоциальный

 • Січень 17, 2018
 • 15 коментарів
 • admin
 • Науково

15 коментарів


 • Swordsinger

  А я буду на піндосському гутарить і ніхто не догадаецца, бе-бе-бе ?


  18.01.2018 в 00:26
  Увійдіть щоб відповісти


 • Турышев Акім

  Круасани давати не більше ніж 2 в одні руки:))


  18.01.2018 у 07:13
  Увійдіть щоб відповісти


 • Graginn

  подивимося звичайно


  18.01.2018 в 16:48
  Увійдіть щоб відповісти


 • Буриличева Ксенія

  Та хоч 30 мов — твої пости заштамованы, і нічим не відрізняються від посад тих, хто читає тільки російські новини на одному мовою ?


  19.01.2018 в 00:13
  Увійдіть щоб відповісти


 • Фадєєв Ізяслав Фомевич

  Че-то я не побачив до цього аргументів. Де в тій статті про бурси і коледжі що їм скасують?


  19.01.2018 в 09:06
  Увійдіть щоб відповісти


 • Beathis

  тільки у вас вектор розвитку неправильний, ваз до азіатам тягне більше, там і живіть з китайцями


  19.01.2018 в 14:20
  Увійдіть щоб відповісти


 • Гараніна Оксана

  А хто знає точні координати де це?


  20.01.2018 в 00:20
  Увійдіть щоб відповісти


 • Козарис Сергій

  Та не треба нам ніяких кредитів!!! Якщо справді хочуть допомогти, нехай пришлють своїх фахівців, будують фабрики, заводи… дадуть людям робочі місця і зарплати… А то ж наші зажравшиеся можновладці все розкрадуть і ще попросять….


  20.01.2018 у 04:55
  Увійдіть щоб відповісти


 • Auririus

  Сталін, відкрий гугл мэпс в режимі супутника — ліси між василькововм і києвом мало, поля і населені пункти в основному


  20.01.2018 в 13:26
  Увійдіть щоб відповісти


 • Anarn

  Привіт, Лариска:)


  21.01.2018 в 00:45
  Увійдіть щоб відповісти


 • Saidi

  Чим то Рашку нагадує.


  21.01.2018 в 01:13
  Увійдіть щоб відповісти


 • Болокан Юрій Андріянович

  ні, це таки дружина вусатого питараса Корчинського, і думаю справа таки не в ипанутости а фінансуванні. Чергова серія лякання оленів нацики


  21.01.2018 в 14:26
  Увійдіть щоб відповісти


 • Trueworm

  Рагнарок, від скажи шо я не прав, і такі коменти залишають розумні люди:)


  21.01.2018 в 21:54
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gho

  Самі понадкусываем! :))


  22.01.2018 у 04:37
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mazugal

  ти мені весь час історії з свого життя розповідаєш, так і відчувається досвід, навіть через інтернет, завжди радий тебе послухати і твої життєві ситуації, у які ти потрапляв )))


  22.01.2018 в 09:14
  Увійдіть щоб відповісти