Восьма перемога Ожье принесла Volkswagen чемпіонський титул в WRC

281

Авто новости

Себастьєн Ожье переміг Ралі Іспанії. Для 29-річного спортсмена ця перемога стала восьмою по ходу сезону. Успіх французького пілота дозволив команді Volkswagen перемогти залік виробників WRC в рік дебюту: за один етап до фінішу першості німецький колектив став недосяжним для суперників. Сам Ожье забезпечив собі титул в особистому заліку на минулій гонці.

Ралі Іспанії в категорії WRC2 переміг екс-пілот Формули-1 Роберт Кубіца. Саме тому успіху поляк достроково став чемпіоном у власному класі.Пілот команди M-Sport Тьєррі Невілль всю гонку перебував у групі фаворитів, але в останній добу Ралі Іспанії проколов колесо.

У слідстві бельгієць посів четверте місце, пропустивши вперед Мікко Хирвонена на Citroen DS3. Росіянин Євген Новіков, який керував автомобілем Ford Fiesta, розмістився на п’ятому рядку.До цього ривка за перемогу боролися Ярі-Матті Латвала і Даніель Сордо.

Останній вибув з боротьби на передостанній спецділянці: іспанець потрапив в аварію і зійшов з дистанції. На цьому ж «допі» першу рядку в повному заліку поступився Латвала – Ярі-Матті програв часу Ожье 12 секунд, а по закінченні фінішу під його капотом Volkswagen Polo сталося загоряння. Фін зміг згасити автомобіль, але на фінальному спецділянці поступився фавориту ще півхвилини.

У підсумковому протоколі Латвала залишився на другому місці.Перші два дня Ралі Іспанії пройшли на асфальті.

Ожье очолив ралі після закінчення нічних спецділянок, але після чого проколов колесо, втративши на цьому 60 секунд. Перед останнім змагальним днем Себастьєн програвав фавориту перегонів 46,5 секунди. Ралі завершилося в неділю, 27 жовтня, в той час, коли пілотам потрібно було їхати по гравійним дорогах.

В таких умовах перевага взяли ті, хто стартував у глибині пелотона. Ожье скористався ситуацією, переміг чотири «допа» поспіль і повернувся на перше місце.

volkswagenвосьмаяожьепобедапринести

 • Травень 8, 2018
 • коментарів 8
 • admin
 • Авто новини

коментарів 8


 • Яндарбієва Олена

  обурення податками в рф серед вышиватников є. я правда эьто не поділяю, тому що ну що дасть закриття фабрики? ну займуть ту ж нішу ринку російські фабрики, кількість податків залишиться таким же. А про соцмережі, канали повторю — все це в першу чергу економіка. Туди ж нові російські фільми і т. д.


  08.05.2018 в 16:10
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mitaur

  Ну у нас його крім тнт на якомусь іншому каналі показували, українською (або ще показують, хз)


  09.05.2018 у 03:10
  Увійдіть щоб відповісти


 • Смотрова Ксенія

  вас так фашисти називали, розумні були хлопці, вже тоді знали, хто ви )))))


  09.05.2018 в 11:20
  Увійдіть щоб відповісти


 • Nalmenn

  Судячи по фоткам охоронець таджик або узбек, діти, які постраждали цигани якісь. У Москві росіяни ще залишилися чи ні? :))


  09.05.2018 у 22:08
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gardalar

  НАВІЩО ЕЛЕКТРИЧКИ І АВТОБУСИ, КОЛИ МОЖНА ЯК ДІДИ?! НІЧОГО, ФАШИСТІВ І НА ВОЗАХ БИЛИ І НЕ СКИГЛИЛИ!

  ПОКИ В [censored] ЯТСКОМ ЛЬВОВІ ЕЛЕКТРОМОБІЛІ ЗАКУПОВУЮТЬ БЕЗДУХОВНІ, МИ ПЕРЕЙДЕМО НА ПОНОВЛЮВАНИЙ РЕСУРС! СПЕРШУ ПОЇЗДИВ, А ПОТІМ І ЗЖЕРТИ МОЖНА! ПОДИВИМОСЯ, ЯК [censored] И БУДУТЬ Є СВОЇ ЕЛЕКТРОМОБІЛІ!!!


  10.05.2018 в 09:53
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kigakasa

  омерикосы замишляють хитрі плани проти рассеюшки ? Всме таки наскольо легко було з росіян зробити баранов, скрізь бачать руку омерики. У тебе навіть сцыт в під’їзді американський шпигун напевно


  10.05.2018 в 19:36
  Увійдіть щоб відповісти


 • Whiteeye

  А якщо не вдається в суді довести, що він працює?


  11.05.2018 у 03:51
  Увійдіть щоб відповісти


 • Nikogor

  так так, лошара, як все у тебе просто, сруские фашисти, труни будуть возити гумконвоями в срашку білими камазами


  11.05.2018 у 07:20
  Увійдіть щоб відповісти