Не відбулися яєчка при народженні підвищують тестикулярний ризик раку

249

Научно

Чоловіки з умовою, відомим як крипторхізм, коли їхні яєчка не спустяться при народженні, в три рази більш ймовірно, захворіють тестикулярным рак пізніше в життя як дорослі, згідно з недавнім аналізу, виданому в Архівах Хвороби в Дитинстві.Висновки переконують дослідників до питання, потрібно чи за хлопчиками з цим умовою зазвичай спостерігати, щоб зменшити можливий ризик.Крипторхізм є найбільш поширеним вродженим дефектом в чоловіках, коли яєчка не кидати! в мошонку і залишаються в черевній порожнині. Це впливає приблизно на 6 відсотків новонароджених хлопчиків.

Фактори ризику для крипторхизма можуть включати наступне:Використання тютюну матір’ю під час беременностиСиндром Дауна або інші умови, що втручаються в зростання

Сімейна історія крипторхизмаПреждевременные родыНизкий вага при народженні

Тип 1, 2 або діабет під час вагітності в матеряхСледователи досліджували бази даних Embase і Medline для досліджень, сосредоточившихся на зв’язках між крипторхизмом як незалежна патологія і тестикулярным ризиком раку, і тих, які були видані між датами січня 1980 грудня 2010.

Вони використовували 735 застосовних робіт, опублікованих у англійців, 12 з яких відповідали критеріям і включали коригувальну хірургію (orchidopexy).Вибрані дослідження включали дев’ять досліджень випадок-контроль, складаючись з 2 281 випадку тестикулярного раку, діагностованого між віками 15 і 75 між 1965 і 2006 з 4 811 контрольними групами.Це також включало три когортних досліджень, що стежать за ідентичними групами людей за тривалий період часу, щоб бачити, які результати будуть.

Дослідження включали більш ніж 2 мільйони хлопчиків, здоров’я яких спостерігалося за накопиченим періодом 58 мільйонів років людини. Триста сорок п’ять чоловіків з крипторхизмом пізніше захворіли тестикулярным рак.Ті когортних дослідженнях, майже в чотири рази більш ймовірно, захворіють хворобою, якщо вони страждали від крипторхизма.

Хлопчики, у яких було це умова в контрольній групі випадку, майже в 2.5 рази більш ймовірно, захворіють тестикулярным рак, ніж ті без нього.Слідчі прийшли до висновку, що хлопчики з унікальним крипторхизмом, в три рази більш ймовірно, захворіють тестикулярным рак в майбутньому.Тестикулярний рак є самим широко поширеним раком в чоловіках між віками 20 і 45, зі ставками, значно підвищується у всьому світі закінчений в останні роки, за словами авторів.Число нових випадків збільшилася вдвічі між 1975-7 і 2006-8 у Великобританії, що підвищується від 3,4 на 100 000 чоловіків до 6,9 на 100 000 чоловіків.

Автори пояснюють:«Багато важливих питань залишилися без відповіді залишаються, такий як, як laterality, ступінь спуску і хірургічне виправлення впливають на злоякісний потенціал не сталося яєчка. Найгостріше питання, яке це дослідження піднімає, однак, полягає в тому, достатньо чи значний ризик злоякісного перетворення, щоб забезпечити регулярне спостереження, як це має місце з іншими передраковими державами».

перетьпроизойтирождениеяичко

 • Січень 30, 2018
 • коментарів 9
 • admin
 • Науково

коментарів 9


 • Корольова Ніна

  Скільки не постав камер, потрошенко хоч сеча в очі, він божа роса.


  30.01.2018 у 19:10
  Увійдіть щоб відповісти


 • Jukus

  У Читі районний суд стягнув з адміністрації міста і уряду Забайкальського краю 2 мільйони рублів для матері другокласника, якого загризла зграя здичавілих собак


  31.01.2018 у 04:44
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ященко Нона

  Не відчувайте себе як вдома. Тут вам офіційно не раді. (с) м/ф ” Шрек


  31.01.2018 в 10:28
  Увійдіть щоб відповісти


 • Юлія Борисівна

  І я дивився стрім. А також дивився той шматок, який тупі ватники видають за удушення. Там тітка кричить до якої по сходах лізуть. А хтось каже выруби її щоб не кричала. отмеечу що вырубитьчеловека в паніці щоб не пручався і не скинув того хто сапасает — распространеная практика, хоча це звучить дивно, але має сенс, щоб ніхто не постраждав сильніше


  31.01.2018 в 14:51
  Увійдіть щоб відповісти


 • Леванов Радислав Филимонович

  Привіт ? Давай частівку тада! :))


  01.02.2018 у 02:37
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gholbilar

  Про метро. Все таки в метро люди рідко помирають


  01.02.2018 в 11:19
  Увійдіть щоб відповісти


 • Adorador

  Чули про німця витальку який воював за ДыНыРы? Це сім’я расеянских емігрантів, синку намагався влаштуватися на роботу, нічого не виходило, почав пити, по п’яні замочив свого попашу, відсидів, після відсидки зайнявся спортом, не пив більше, сидів на посібнику, а потім поїхав воювати на ДыНыРы і тут вже заспокоївся на віки вічні. Шлях расеянского дибила.


  01.02.2018 в 13:57
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mnelbine

  А долар і понині 25… А все чому? — Тому що не бюсти Леніна ))


  02.02.2018 у 04:25
  Увійдіть щоб відповісти


 • Герасимова Олександра

  І українці і росіяни повинні винести урок, що окупаційний уряд друзів путіна легко відправить їх вмирати якщо це потрібно буде для того, щоб їх діти жили в майамі і носили годинники за поллимона баксів:))


  02.02.2018 в 11:50
  Увійдіть щоб відповісти