Лікування хвороби Альцгеймера шляхом блокування імунної реакції

260

Научно

Дослідники від німецького Центру нейродегенеративних захворювань (DZNE) і Боннського університету виявили, що білковий NLRP3 комплексу є критичним фактором у розвитку хвороби Алгеймеров.Вони вивчили складний «NLRP3 inflammasome», має дуже важливу роль в імунній системі. Коли це активується, иммуноциты мобілізовані і речовини, що викликають запалення, випущені.Кілька досліджень за останні кілька років зосередилися про те, як імунна реакція тіла підвищує ризик хвороби Альцгеймера і як включаються певні гени.

Інше дослідження знайшло, що генетична мутація в гені TREM2, що викликає реакції імунної системи, також пов’язана з ризиком хвороби Альцгеймера.З хворобою Альцгеймера, коли-то датчик активується, він змушує невроциты вимирати, який призводить до втрати функції мозку і пізнавальної здатності.Хвороба Альцгеймера з’являється, коли бляшки починають формуватися в мозку, ці бляшки активують NLRP3 inflammasome. Дослідники подивилися на ефект, що збільшився, активність inflammasome захоплюється.

Професор Майкл Хенека і його команда вивчили мізки мертвих пацієнтів, які страждають на хворобу Альцгеймера, і мишей з порушеннями, пов’язаними з хворобою Альцгеймера. Вони знайшли, що NLRP3 inflammasome був активний і в людях і в мишах.Дослідники вважали, що шляхом придушення запальних реакцій білкового комплексу буде скорочення руйнівних бляшок.

Вони видалили гени, що активують активність NLRP3 inflammasome у групі мишей з порушеннями, пов’язаними з хворобою Альцгеймера.Після видалення гена від мишей вони більше не змогли синтезувати білковий комплекс. Це призвело до тільки слабо вираженим симптомів показу хвороби.

Це обіцяє новини і могло привести до здатності фармацевтичних препаратів призначатися для білкового комплексу та інгібування, це — активність.Професор Хенека сказав:«Ми наткнулися на критичний фактор у процесі розвитку хвороби Альцгеймера. Враховуючи ці результати дослідження це, здається, дуже перспективна можливість заблокувати активність inflammasome. В даний час різні варіанти переслідуються, щоб реагувати на перебіг хвороби», говорить невролог. «Наші результати вказують на нову можливість.

Тим не менш, ми все ще перебуваємо в процесі виконання фундаментального дослідження».Команди вже шукають можливі способи заблокувати inflammasome.

Хенека додав: «Тестування потенційних речовин в лабораторії було б наступним кроком. Ми сподіваємося розпочати вже в наступному році».

альцгеймераблокированиеболезньиммунныйлечениепуть

 • Вересень 4, 2018
 • коментарів 9
 • admin
 • Науково

коментарів 9


 • Кадетова Тетяна

  кого? ?


  04.09.2018 в 18:00
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mavelsa

  і твоїм ?


  05.09.2018 у 03:58
  Увійдіть щоб відповісти


 • Каратєєв Григорій

  А скока повинно бути монет? У мене 9


  05.09.2018 в 09:17
  Увійдіть щоб відповісти


 • Vudotilar

  На стороні терористичної організації Ісламська держава можуть воювати близько 5 тисяч російських громадян


  05.09.2018 у 18:48
  Увійдіть щоб відповісти


 • Броніслава Євгенівна

  Пов правильно ?


  06.09.2018 у 03:54
  Увійдіть щоб відповісти


 • Горбачов Семен Кіндратович

  біометричний паспорт потрібен для швидкої перевірки особи на кордоні. Грубо кажучи — звірення відбитків, чтолбы за паспортом петі не поїхав ваня. До речі — при отриманні візи в звичайний паспорт теж вже всі проходять биотметрию, яка використовується на кордоні для звірення відбитків.


  06.09.2018 в 14:52
  Увійдіть щоб відповісти


 • Юрій Адріанович

  Загуглил че там — п’яний долпоеп викинув з вікна дочка подруги та її собаку. Пояснити вчинок не може тому шо досі вдрабадан


  06.09.2018 в 22:38
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ishndi

  В залежності від банку — деякі банки беруть відсоток за готівку


  06.09.2018 в 23:55
  Увійдіть щоб відповісти


 • Машлыкин Гліб

  ну 5 мульонов він не створив звичайно, але не працював при ньому тільки ледачий


  07.09.2018 в 13:02
  Увійдіть щоб відповісти