Цінник на торгах за mercedes g63 amg 6 x 6 від ательє brabus перевищив $1,1 млн

18

В даний момент на порталі «bring a trailer» проходять торги за mercedes-benz g63 amg 6 x 6 2014 року випуску, причому це далеко не «звичайний» екземпляр шестиколісного позашляховика, а доопрацьований в німецькому ательє brabus.

Якщо бути точніше, то на фото відображена модифікація brabus b63s-700. Зовні автомобіль має біле забарвлення кузова і безліч компонентів з “голого” карбону, серед яких повітрозабірник на капоті і крила.

Такий позашляховик поставлений на 18-дюймові колеса hutchinson з бедлоками, які при цьому йдуть з 37-дюймовими «зубастими» покришками nitto ridge grappler.

Салон модифікації оброблений поєднанням білої і чорної шкіри з гексагональної прострочкою на дверних картах і сидіннях. З оснащення тут є аудіосистема harman&kardon.

В рух шестиколісний гелендваген приводить 5,5-літровий v8 з двома турбінами, який в процесі тюнінгу був форсований до 700 к.с. І 960 нм. Домогтися необхідного результату вдалося за рахунок установки більш продуктивних турбін, інтеркулера з водяним охолодженням і доопрацьованої випускної системи.

Працює мотор в зв’язці з семишвидкісним автоматом, який розподіляє тягу в наступному співвідношенні 30:40:30 (передня, центральна і задня осі відповідно).

З інших особливостей brabus b63s – 700 варто відзначити наявність гальм brembo на всіх шести колесах. Плюс автомобілю покладені більш жорсткі пружини і газові амортизатори ohlins.

Зауважимо, що торги за модифікований німецький позашляховик в самому розпалі. Зараз за машину з пробігом 8 000 миль (12 874 км) вже пропонують 1,1 млн доларів (80,8 млн рублів за нинішнім курсом).