Відео: водії топлять автомобілі в глибокій калюжі на повній швидкості

62

Практично на всій території європи в осінній період випадають рясні опади, які призводять до повеней і підтоплень деяких районів. При цьому багато автомобілістів скептично ставляться до калюж, чекаючи, що їх транспортні засоби без проблем впораються з цією перешкодою. Згідно зі статистикою, 74 відсотки водіїв воліє проїжджати підтоплені ділянки на високій швидкості, що в результаті призводить до гідроудару.

На опублікованому відео десятки автомобілів намагаються проїхати через калюжу в північному ноттінгемширі, глибина якої під час дощів досягає півтора метрів. У такі дні британські комунальні служби виставляють попереджувальні знаки. Однак більшість водіїв вважає, що перешкода не представляє особливої небезпеки, і намагаються перетнути воду на високій швидкості.

Більшість легкових машин буквально захлинається водою. Деякі водії змушені зупинятися прямо в калюжі, чекаючи допомоги, що проїхали перешкоду автомобілів. Подолати підступну перешкоду вдається лише власникам фургонів, автобусів і деяких позашляховиків.