Холестерин відіграє головну роль у сигналізації клітини

233

Научно

Здорові організми покладаються на провідні шляхи, якими щільно управляють, клітинних сигналів, що проходять від білка до білка, кожен білок, изменяющийзатем в деякому роді. Тепер міжнародна команда дослідників виявила, що холестерин відіграє ключову роль в регулюванні білків в нихпроводящие шляху, і можуть також бути важливі для інших процесів у клітинах.Науковий керівник Уонхва Чо, викладач хімії в Університеті Іллінойсу в Чикаго і колег, пише про їх відкриття в аработа, опублікована раніше в грудні в журналі Nature Communications.

Зазвичай, новини про холестерин мають тенденцію зосереджуватися на її ролі у хворобі серця, в результаті якої це отримало свого роду погану репутацію. Нохолестерин є важливою складовою здорових клітин.До недавнього часу, однак, тому що це визнано затиснутим між внутрішніми і зовнішніми поверхнями клітинних мембран, біологи клітини думалиглавная робота холестерину була обмежена взаємодіями з іншими молекулами в мембрані.

Наприклад, в 2011, команда вчених з Національного інституту стандартів і технологій (NIST) і Каліфорнійського університету, Ірвіна, з помощьюнейтронное заломлення, показане, як холестерин допоміг «підтримати порядок»в межах клітинної мембрани.Але Чо і колеги виявили, що холестерин також, здається, взаємодіє з білками в інтер’єрі клітини.В цьому останньому дослідженні вони показують, як холестерин взаємодіє з білком лісів. Білок лісів використовує свою фізичну структуру, щоб объединитьдругие білки, таким чином, вони можуть передати сигнали одне одному.

У них є білкові зв’язують ділянки, що пропонують сигнальних білків місце, щоб заперетьсяна.Автори знайшли, що холестерин пов’язує з областю на білку лісів, де один з його сигнальних партнерів також пов’язує.

І вони виявили эторазрушение зв’язування холестерину з тим місцем також заважало партнеру активувати.«Тут ми показуємо, що холестерин специфічно зв’язує багато областей PDZ, знайдені в білках лісів, включаючи N-термінал область PDZNHERF1/EBP50… Руйнування пов’язаної холестерином активності NHERF1 в основному анулює свою динамічну колокализацию з і активациюмуковисцидоз трансмембранний регулятор провідності, один із його обов’язкових партнерів у плазматичній мембрані клітин ссавців», онинаписать.

В їх статті вони дають докладний опис того, як білок лісів приєднується до мембрани і досягає її, щоб знайти і связатьхолестерин.Команда припускає, що цей спосіб взаємодіяти з холестерином міг використовуватися багатьма білками в клітинах і проливає світло на важностьхолестерин до здорового функціонування клітини.

Чо говорить більшу частину існуючих даних щодо того, як холестерин веде себе в процесах клітини, було важко інтерпретувати. Він каже, що їх открытиеважный, тому що це «допоможе людям зрозуміти, як холестерин може відрегулювати інші клітинні процеси».

главныйигратьрольсигнализацияхолестерин

 • Листопад 6, 2018
 • коментарів 7
 • admin
 • Науково

коментарів 7


 • Anath

  Спасибі корупції та шляхи її, нас підбадьорює… Взагалі рейтинг Трампа на 5% вище, тому, що він знову лає Путіна.


  06.11.2018 у 20:11
  Увійдіть щоб відповісти


 • Андреєва Оксана

  Рашкованы, а як же Петро Перший, який призначав і ставив на посади іноземців? Чи то був зрадник батьківщини і п’ята колона? Іноземний агент?


  07.11.2018 в 09:46
  Увійдіть щоб відповісти


 • Nahn

  рахат-лукум і шаурмою! :))


  07.11.2018 у 15:55
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ялбачев Микола

  дипилы! де ви вчилися писати заголовки???


  08.11.2018 у 05:28
  Увійдіть щоб відповісти


 • Volabar

  ватоголвое хворе не багато )))


  08.11.2018 в 15:30
  Увійдіть щоб відповісти


 • Нікітенко Варвара

  Хто банани нам не шле — у того переворот ! — я через пару днів лечу в туреччину. А в Крим приїду тільки для того, щоб підкликати офіціанта криком — Гей, росіянин! :))


  09.11.2018 у 07:59
  Увійдіть щоб відповісти


 • Forcecaster

  Частіше говоріть правду, що Ви граєте в *українців* з літературної історії, як у гоблінів, гобітів, тільки з справжньою зброєю. Догралися.


  09.11.2018 в 15:36
  Увійдіть щоб відповісти