Найповільніша гонка на мінівенах: Mercedes, Ford і VW борються за приз

257

Хто переможе в гонці розвізних фургонів? Три претенденти на перемогу в гонці «равликів»: відео

Кому прийде в голову влаштовувати гонки на великих мінівенах, призначених для доставки здоровенних коробок зі всякими потрібними вантажами? Адже це буде точно невидовищно, нешвидко і вже точно нелогічно. Вірно? Ну, насправді, не зовсім, якщо подивитися на подібне змагання з іншого боку. Наведемо два докази цього:


По-перше, нешвидко – це не значить невидовищно. Змагання можна влаштувати з усього чого завгодно, хоч влаштуйте тарганів, і зацікавлені люди моментально знайдуться і будуть стежити за перегонами з не меншим азартом, ніж за чемпіонатом DTM або WRC.


А по-друге, швидкий розвізний фургон – це цілком логічна машина для гонок. Ага. Завдання у нього яка? Швидше доставити товар з пункту А в пункт Б. Де зазвичай працюють фургони? У міських умовах. Значить, у нього повинні бути відмінні спринтерські якості. До 60 км/год цей великий і удаваний неповоротким автомобіль розганяється граючись. Стало бути, і заїзд в змаганнях має бути інтенсивним, як мінімум досить напруженим.

Дивіться також: Топ фактів про новий Мерседес Спринтер

Переконали? Що ж, тоді дивимося гоночні етюди трьох нових мінівенів: Mercedes-Benz Sprinter (2.0-літровий 163-сильний дизельний мотор), Volkswagen Crafter (2.0-літровий дизель 177 к. с.) і Ford Transit (дизель з турбіною на 2.0 літра, потужністю близько 170 коней). Хто з них прийде першим в першому заїзді: Мерседес, Форд, Фольксваген або? Всі вени знаходяться в однакових умовах, мало того, що у них схожі мотори, так у них майже ідентичні кузова: довгою базою з високим дахом. Перший заїзд починається з 1.15 хвилини відео. Старт з стоячого положення. Фініш через ¼ милі. Класичний дрег-рейсинг.

Другий тест – це так званий «rolling and race», де автомобілі рухаються з ходу в 30 миль в годину (48 км/год) і на другій передачі стартують, намагаючись обійти один одного (2.20 хвилина відео).

Третій тест – гальмування з 80 км/год в «підлогу».

Ось, все розповіли. Дивимося, як все відбувалося на відео в реальності:

Таким чином, перше змагання:

Mercedes Sprinter – переможець

Ford Transit – друге місце

Volkswagen Crafter – третє

Другий заїзд:

Mercedes Sprinter – переможець

Ford Transit – друге місце

Volkswagen Crafter – третє

Гальмування:

Volkswagen Crafter – переможець

Ford Transit – друге місце

Mercedes Sprinter – третє

Найповільніша гонка на мінівенах: Mercedes, Ford і VW борються за приз

Зверніть увагу, наскільки Мерседес зупинився в останньому випробуванні далі від переможця – Volkswagen Crafter. Це просто щось нереальне. З такими млявими гальмами і до зіткнення недалеко.