Інтер’єр нової toyota tundra здивував гігантським тачскріном і розсипом кнопок

15

Зовнішність нової toyota tundra була розкрита автовиробником в середині червня, але тоді японська марка показала топ-версію trd pro з пружинною задньою підвіскою, заводський захистом днища, посиленою підвіскою і спортивними амортизаторами. Тепер же очевидцям попався звичайний пікап з» полуторною ” кабіною і довгим кузовом, але в багатій комплектації platinum.

Особливість багато оснащених tundra-інформаційно-розважальний комплекс з великим сенсорним екраном. За іншими шпигунськими знімками відомо, що базові вантажівки отримають спрощену мультимедіасистему з невеликим тачскріном.

1 / 4

Підтверджено, що нове сімейство toyota tundra розділить модульну рамну платформу tnga ga-f з land cruiser 300, а на зміну «атмосфернику» v8 5.7 прийде новий бензиновий турбомотор v6 iforce imax. Ще очікувана опціональна гібридна силова установка.

Офіційного дебюту нової tundra чекають вже кілька тижнів, але toyota досі не називає дату онлайн-презентації. На ключовому північноамериканському ринку повнорозмірний пікап повинен з’явитися у продажу в кінці року, а в наступному році покоління змінить соплатформенний позашляховик sequoia.