Автомобіль падає з вузької гірської дороги, коли пасажир висовується з вікна

209

Чому пасажири ніколи не повинні відволікати водія своїми витівками: Ось до чого це призводить.

Найжахливіше, коли водія починають відволікати пасажири. Не рідко це призводять до жахливих аварій. Ось вам типовий приклад.

На жаль, судячи по всьому, що ви тут побачите, виною всьому спочатку став пасажир автомобіля, через якого водій праворульний Тойота Королла відволікся, в результаті чого злетів з вузької гірської дороги в прірва. Це відео, звичайно, може шокувати. Але незважаючи на це багатьом водія і пасажирів цей ролик наочно дасть зрозуміти, наскільки небезпечно відволікатися за кермом і що буває, коли відволікають водія пасажири.

Автомобіль падає з вузької гірської дороги, коли пасажир висовується з вікна

Жахливе ДТП сталося в Пакистані на гірській дорозі, що веде до Толі Бенкет, гірського району, розташованому на висоті 2682 метра над рівнем моря. На кадрах ми бачимо, що автомобіль з правим кермом їде обережно по гірській дорозі.

Судячи з голосної музики, захопленої камерою, люди в обох машинах веселилися. В якийсь момент ми бачимо, як передній пасажир вилазить з машини через вікно. Через кілька секунд машина зникає в провалля з лівого боку дороги.

На жаль, до ролика немає опису, щоб зрозуміти, що ж сталося в машині, з якої у вікно висунувся пасажир, і чому водій машини направив автомобіль до краю обриву. В результаті ряд факторів (брудна слизька дорога, обрив) створили ідеальний рецепт для катастрофи.