Уряд рф затвердив план розвитку галузі електромобілів

18

Прем’єр-міністр росії михайло мішустін підписав концепцію і план-графік з розвитку виробництва і використання електромобілів в країні, документи розроблені спільними зусиллями федерального мінпромторгу і мінекономрозвитку

Глобально всю концепцію можна розділити на чотири ключові пункти. Перший-налагодження виробництва акумуляторних батарей. Другий-запуск виробництва спеціальних електрохімічних компонентів. Третій-налагодження інфраструктури зарядних станцій. Четвертий-створення заправок для водневих автомобілів. П’ятий-створення спеціалізованих робочих місць.

План передбачає реалізацію поставлених завдань до 2030 року. “документ ставить широке коло завдань перед низкою міністерств і відомств. Це розвиток виробничої бази; нарощування технологічних компетенцій національних виробників як ключових компонентів, так і самих електромобілів; виведення на ринок продуктів з принципово новими властивостями в області електроруху, стимулювання попиту на них. Також концепція передбачає створення необхідної інфраструктури для електро – і водневих автомобілів, зняття регуляторних бар’єрів для використання електричного транспорту ” – цитує тасс главу мінпромторгу, дениса мантурова.