Дослідники знаходять гриб, який міг боротися з раком

212

Научно

Arthrobotrys oligospora, гриб, який живиться круглим хробаком, може бути в змозі боротися проти раку, згідно з дослідженням у Просунутих Функціональних Матеріалах.Дослідження проводилося командою на чолі з Минцзюнь Чжаном, ад’юнкт-професором біомедичної техніки в університеті Теннессі, Ноксвилла. Дослідники виявили, що наночастинки, зроблені A. oligospora, мають потенціал, щоб стимулювати імунну систему і зруйнувати пухлини.

Чжан часто повертається до природи для допомоги з що залишилися без відповіді питаннями науки. Після аналізу, як гриби вловлюють круглих черв’яків, Чжан, поряд з його колегою Юнчжун Ваном, знайшов, що вони виробляють наносоединения, складені з дуже однорідних наночастинок.Дослідження показало, що наночастинки, які є мікроскопічними частинками, значні в лікуванні раку.

Дослідження мишей від раніше в цьому році знайденого, що наночастинки можуть скоротити пухлини раку яєчника.Чжан пояснив:«Природно відбуваються наночастинки потягнули зростаючий інтерес з наукових співтовариств для їх біологічної сумісності.

Із-за їх високої відношення поверхні до об’єму, наночастинки продемонстрували унікальні оптичні, теплові та електронні властивості. Крім того, їх невеликий розмір дозволяє їм легко перетинати клітинні мембрани, суттєва вимога для терапії раку».

Потенціал грибкових наночастинок, щоб слугувати стимулятором для імунної системи був оцінений через в пробірці дослідження. Результати показали, що секреція стимулятор імунної системи у межах деякий час лінії клітини крові була активована наночастинками.

Дослідники також визначили здатність наночастинок зруйнувати пухлини шляхом тестування їх токсичності до клітин в пробірці, використання пухлинних клітинних ліній. Вони знайшли, що ракові клітини були зруйновані наночастинками.

В результаті розвитку, Чжан пояснив, існує декілька існуючих у природі хвороб, але природа також забезпечує багато способів вилікувати їх. Наноструктури, які засновані на природі, можуть перетворитися на майже нескінченне число структур — експерти вважають, що вони могли бути корисні для нового лікування.«Це дослідження могло бути входом в золотий рудник нових матеріалів, щоб лікувати ракові освіти», зазначив Чжан. «Розуміння, як ці наноструктури сформовані в природних системах, також забезпечить шаблони для синтезу майбутнього покоління спроектованих наноструктур для біомедичних заяв».

Метод вчених має великий потенціал, щоб створити новий спосіб відрегулювати синтез органічних наночастинок за допомогою синтетичної біології.Чжан завершив:«Це захоплююче відкриття є першим кроком вперед у розвитку природної заснованої на наночастинці терапії для лікування раку і демонструє важливість того, щоб дивитися на природу для інновацій в лікуванні хвороби».

Дослідження отримало фінансування від Програми Біохімії в Підрозділі Наук про життя армії США Дослідне управління.

боротьсягрибисследователькоторыймочьнаходить

 • Травень 10, 2018
 • коментарів 8
 • admin
 • Науково

коментарів 8


 • Folak

  Той хто винайде таблетки, які дозволять жерти і не товстіти — буде називати Білла Гейтса нищебродом :))


  11.05.2018 у 03:39
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kagar

  Не зрозумію чє кожна новина про Міхо викликає у ватников напади? :))


  11.05.2018 у 08:24
  Увійдіть щоб відповісти


 • Калітін Фока

  Про так це ж друзі сросисянских півнів. Руцький світ крокує по Європі.


  11.05.2018 в 15:07
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kagagul

  Ну під Кукуевым вирубають ліси, гаразд. А в Генічеську сушеною рибою топити, або знову до темнейшему на уклін?


  12.05.2018 у 03:25
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ковтунова Ніна

  Та все там в межах націнки 25% як і написано. Вони ж просто ні оренду не платять, ні інші ви плати крім зарплати. А з приводу рису — не плутай готовий і варену, 100 грамів сирого виходить грам 250 готового.


  12.05.2018 в 10:52
  Увійдіть щоб відповісти


 • Антиповский Леонід

  Нарешті ти зможеш лизати чоботи руссских солдатів і господика пукина!


  12.05.2018 у 17:18
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ianath

  Дедынасанкциинежаловались! :))


  13.05.2018 в 09:13
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ma

  Звичайно ж тверезий :))


  13.05.2018 у 17:34
  Увійдіть щоб відповісти