Іноземець на mercedes опинився в стовпі на кільці космонавтів після дтп з honda. Пошук очевидців

25

У неділю, 12 грудня, близько 19:00 на кільці по проспекту космонавтів зіткнулися honda і mercedes. Через мить другий автомобіль опинився в стовпі.

Версія сторони mercedes

З редакцією автогродно зв’язалася анастасія, дружина водія mercedes.

– мій чоловік – громадянин іншої країни і ще не кращим чином розмовляє російською мовою. Тому на місці аварії він не зміг все пояснити співробітникам даі – і ми шукаємо очевидців, – каже анастасія.

Зі слів дівчини, mercedes виїхав на кільце з боку вулиці магістральної і прямував у бік румлівського мосту. Із середньої смуги вулиці магістральної він в’їхав у середню смугу кільця.

– ліворуч від нього рухалася honda, яка під час проїзду кільця вдарила mercedes мого чоловіка в заднє ліве колесо. Чоловік втратив керування і автомобіль врізався в стовп на виїзді з кільця в бік автовокзалу, – розповідає дівчина.

дівчина зобразила на схемі, як рухалися автомобілі. Білі стрілки-mercedes. Жовті-honda.

– водій honda зупинився, а на місце дтп приїхали співробітники даі. Мій чоловік не зміг повноцінно російською мовою пояснити ситуацію. Тому первісна версія свідчить про те, що мій чоловік «неправильно вибрав швидкість руху, допустив бічний занос, зіткнувся з попутно рухомим автомобілем і скоїв наїзд на огорожу». Допомогти встановити істину можуть тільки очевидці, прошу-відгукніться, – звертається дівчина.

Її номер телефону: +375297686693