Лікарський засіб Протівопоносним препарату ВІЛ/СНІДУ Fulyzaq (Crofelemer), Схвалений FDA

268

Научно

Перше протипроносний лікарський засіб для пацієнтів ВІЛ/СНІДУ, Фулизака (crofelemer таблетки затриманого випуску на 125 мг), було схвалено FDA (Управління з контролю за продуктами і ліками). Агентство повідомило, що це — друге ботанічний лікування, яке це схвалив.Fulyzaq (crofelemer) взято, щоб полегшити симптоми діареї, у хворих бере антиретровірусну терапію для ВІЛ/СНІДУ. Антиретровірусна терапія відноситься до комбінації препаратів для лікування ВІЛ-інфекції.

Пацієнти ВІЛ/СНІДУ зазвичай страждають від діареї. Фактично, діарея є головною причиною проблем дотримання — пацієнти, припиняють їх режими лікування (не наступний лікарським інструкцій) або перемикає їх антиретровірусну терапію.

Fulyzaq призначається для пацієнтів, діарея яких викликається їх режимом лікування, і не вірусом, паразитом або бактерією.Fulyzaq взято два рази на день для лікування водянистої діареї, викликаної електролітом і водної секрецією в травному тракті.Fulyzaq, отриманий з червоного соку Кротона lechleri завод, уродженець північно-західній Південної Америки, є 2-м ботанічним ліками за рецептом, яке коли-небудь схвалювала FDA.

Кротон lechleri завод використовувався індійцями Amazon протягом багатьох століть, щоб лікувати діарею, рани, розлади шлунку і інші умови.Ботанічні ліки, як правило, складаються з складної суміші, отриманої принаймні з одного заводу з різними ступенями очищення. Veregen (sinecatechins), для лікування зовнішніх генітальних періанальна бородавок, був схвалений у 2006 і був першим ботанічним отпускаемым за рецептом ліками, яке вийде на американський ринок.

Юлі Байц, Доктор медицини, директор Офісу Оцінки Лікарського засобу III в Центрі FDA Оцінки Лікарського засобу і Дослідження, сказав:«В даний час немає ніяких схвалених FDA методів лікування пов’язаної з ВІЛ діареї. Fulyzaq може бути корисний пацієнтам ВІЛ/СНІДУ з цим неприємним умовою».Клінічне випробування ефективність і безпека продемонстрованого Фулизака

FDA встановлює безпека та ефективність ботанічного лікування за допомогою випробувань на людях (клінічні випробування). Крім того, ботанічні виробники фармацевтичного продукту повинні упевнитися, що існує суворий контроль сировини, хорошого сільськогосподарський і практика накопичення, а також оптимальне аналітичне тестування складної суміші.FDA подивилася на дані від клінічного випробування, утягує 374 ВІЛ-позитивних пацієнта на стабільній антиретровірусної терапії.

У них У всіх була історія постійним діареї — та, що тривала протягом принаймні одного місяця. У них було водянисте випорожнення (середня кількість) принаймні 2,5 рази в день.

Дослідники дослідження виключили тих, діареї яких були викликані шлунково-кишкової хворобою або інфекцією. Подвійне сліпе, рандомизированно контрольоване дослідження порівняло пацієнтів Fulyzaq тим на плацебо. Обом групам дали їх таблетки два рази на день.

Дослідники виміряли клінічну реакцію пацієнтів на лікування — специфічно, вони враховувалися, скільки мало два або менше водянистих випорожнень щотижня.Результати показали що:17.6 У % тих на Fylyzaq було 2 або менше водянистих випорожнень щотижня

8% пацієнтів у плацебо пережили клінічну реакциюВо багатьох пацієнтів дослідники спостерігали викликає пронос мурахою клінічну реакцію, що збереглася протягом 20 тижнів.

FDA підкреслює, що лікарі повинні перевірити пацієнтів ретельно, щоб упевнитися, що їх діарея не викликається шлунково-кишкової хворобою або інфекцією.Найбільш поширені побічні ефекти повідомили під час випробування серед включених пацієнтів Fulyzaq, кашель, метеоризм, більш високі рівні білірубіну (фермент), бронхіт і інфекція верхніх дихальних шляхів.Фармацевтичні препарати Salix розподіляють Fulyzaq у США, згідно з ліцензією від Napo Pharmaceuticals Inc.Керолайн Логан, президент і генеральний директор Salix, сказала:«Схвалення FDA Fulyzaq™ значний крок вперед у зверненні до невстреченной медичної потреби людей з ВІЛ/СНІДОМ на МИСТЕЦТВІ, які страждають від неінфекційної діареї, яка часто може приводити до зниженим дотримання лікування.

Починаючи з запровадження антиретровірусної терапії люди з ВІЛ живуть довше, і таким чином дотримання лікування і проблеми толерантності, а також якості життя є все більш і більш важливими компонентами їх повної медичної перспективи. Діарея негативно впливає на якість життя і є загальною причиною переривання або перемикання режиму МИСТЕЦТВА. Експертні знання Сэликса в шлунково-кишкової медицині повинні помістити Компанію, щоб поставити це досить необхідне лікування пацієнтам ВІЛ».

Про Діарею HIV/AIDS-AssociatedДиарея є звичайною проблемою для пацієнтів ВІЛ і/або Сніду.

Це, як правило, чинить негативний вплив на якість життя людини і часто призводить до припинення терапії або передчасного переключенню МИСТЕЦТВА (антиретровірусна терапія).Згідно Фармацевтичних препаратів Salix, приблизно 1,2 мільйона американців у віці принаймні 13 років є ВІЛ-позитивними.

Більш ніж половина всіх ВІЛ-позитивних молодих американців не знає про їх статус ВІЛ. Центри з контролю і профілактики захворювань оцінюють, що між 150 і 180 000 000 пацієнтів на МИСТЕЦТВІ страждають від діареї (не викликаний інфекцією або шлунково-кишкової хворобою).Мало того, що діарея HIV/AIDS-associated може вплинути негативно на якості життя пацієнтів, вона також може привести до більш високим прямим і непрямим витратам охорони здоров’я.

Пацієнти часто втрачають надто багато ваги, хворіють депресією і стають більше в соціальному відношенні ізольованими.Письмовий Крістіан Нурдквист

лекарственныйпрепаратпротивопоносногосредство

 • Листопад 22, 2018
 • коментарів 8
 • admin
 • Науково

коментарів 8


 • Шапошников Світ Єфремович

  Кіт, тупеешь на очах :))


  22.11.2018 в 12:05
  Увійдіть щоб відповісти


 • Эрдниева Ірина Тимофіївна

  ватний утырок бажай далі, мені ні холодно, ні жарко )))


  23.11.2018 у 04:44
  Увійдіть щоб відповісти


 • Шуліченко Ніна

  Ще раз для тупих повторюю — на цьому курорті теракти постійно, а не перший раз ща. Там відпочивають поліцейські та військові, а не туристи з інших країн. Можеш перевірити в гуглі. Втім — алень повинен бути заляканим, він тоді більше любить путіна. Все правильно робиш :))


  23.11.2018 у 07:31
  Увійдіть щоб відповісти


 • Марк Єлисейович

  Блін, невже незрозуміло що ніякої адекватна людина за игил серйозно пити не буде, тому що це релігійні фанатики в рази ипанутее ніж ті що у нас воюють?


  23.11.2018 у 20:47
  Увійдіть щоб відповісти


 • Conjunadar

  гугл поламався — ніби тут нікого не видаляли, че ти ерепенишься? ?


  24.11.2018 у 07:03
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mikarn

  просто особистість — я не особливо розбираюся, але якщо згоріло повністю — це ж просто попіл. Якщо не повністю — звичайно гірше, але теж думаю ничче критичного. Головне щоб гроші не почали пиляти типу на очищенні території


  24.11.2018 в 14:32
  Увійдіть щоб відповісти


 • Мананникова Оксана

  Пукину не вигідна війна в Україні поряд з кордоном!!!! Це всім відомо! Пукин хоче миру у всьому світі!!!! І також всім зрозуміло що Пукину не вигідна смерть Нємцова!!! Це логічно!!!!


  24.11.2018 у 18:31
  Увійдіть щоб відповісти


 • Buhelm

  Російських туристів вивезуть з Єгипту без багажу


  25.11.2018 у 05:31
  Увійдіть щоб відповісти