Тести на IQ вводять в оману

215

Научно

Обчислення аналітики людини за допомогою аналізу показника (тест на IQ) є фактично дуже поганим і вводить в оману, за словами дослідників з Західного університету, Канада. Вони провели дослідження, щоб спостерігати, що ефективність використання тестів на IQ, що вимірює рівень інтелекту, і видали їх результати дослідження в журналі Neuron.Дослідницька група включала Едріана М. Оуена і Адама Хемпшира від Мозку Вестерну та Інституту Мислення і Роджера Хайфилда, директора Зовнішніх зв’язків, Science Museum Group в Лондоні, ВеликобританияБолее ніж 100 000 людей від місць по всьому світу брали участь у дослідженні, дали їм кожен онлайновий пізнавальний аналіз, досліджував їх пам’ять, увагу, розмірковуючи і плануючи здібності.

Дослідники також запитали їх про своїх звичках способу життя і тлі.За словами Оуена, Канадського Стільця Дослідження Переваги в Пізнавальній Нейробіології та Відображення і головному слідчому на проект:«Впровадження було дивно.

Ми чекали кілька сотень реакцій, але тисячі й тисячі людей взяли участь, включаючи людей всіх вікових груп, культур і кредо від кожного кута світу».Вони знайшли, що аналітика фактично складена з трьох різних компонентів: короткочасна пам’ять, міркування і словесний компонент.

Зміни в продуктивності пізнавальних здібностей можуть бути пояснені цими трьома компонентами.За допомогою функціональної магнітно-резонансної томографії (fMRI) дослідники змогли ідентифікувати різні схеми в мозку, відповідальну за ці відмінності в пізнавальній здатності.Мозок має різні схеми нерва, що сприяють інтелектуальної спроможності. Люди могли б бути хорошими в деяких з цих областей, але менше інших.

Загальна міра аналітики, такий як тест на IQ, не показує повні відмінності в пізнавальній здатності у людей.Дослідження також виявило фактори, які можуть впливати на функцію мозку, таку як тенденція грати в комп’ютерні ігри, вік і стать.Згідно Едріанн М. Оуену: «Регулярне мозковий навчання не допомогло пізнавальної продуктивності людей взагалі, все ж старіння мало глибокий негативний ефект на пам’ять і на міркують здібності»,Хемпшир сказав:«Інтригуюче, люди, які регулярно грали в комп’ютерні ігри, дійсно виконували значно краще і з точки зору міркування і з точки зору короткочасної пам’яті.

І курці виконали погано на короткочасної пам’яті і словесних фактори, в той час як люди, часто страждають від неспокою, що виконується погано на факторі короткочасної пам’яті зокрема».Він завершив: «Щоб гарантувати результати не надані вплив, ми не можемо сказати багато про порядку денному, крім того, що існує багато більш захоплюючих питань про зміни у пізнавальній здатності, на яку ми хочемо відповісти».

вводитьзаблуждениекратковременной памятитест

 • Вересень 6, 2018
 • коментарів 9
 • admin
 • Науково

коментарів 9


 • Кудяшова Анастасія

  та ми всі знаємо, що ти аленегарх, тільки скільки гастеров у тебе плутаєш весь час :))


  06.09.2018 в 22:00
  Увійдіть щоб відповісти


 • Корявова Юлія

  По-перше я не є багатою людиною, тобто яхт-палаців у мене немає. По-друге — доходи після 2004-го зросли абсолютно у всіх, і у бідних і багатих, нехай не у всіх в три рази, але в два рази думаю у большиснтва зросли в середньому. Ну і в третіх — ставлення до влади в україні не настільки фанатичне як у росії, і вона мені взагалі-то пох, щоб я її відстоював до останнього


  07.09.2018 у 05:36
  Увійдіть щоб відповісти


 • Хабалов Гаврило

  Без підтримки руської терористичної організації “раша” ці бомжы загнулися б на другий день )))


  07.09.2018 в 15:38
  Увійдіть щоб відповісти


 • Анюкова Дар’я Миколаївна

  Феєричні дятли. Прикро, що весь народ ду рачками вважають.


  07.09.2018 у 20:20
  Увійдіть щоб відповісти


 • Moogugar

  та просто сенс апичатка спотворила, типу я на тебе наїжджаю замість самоіронії :))


  08.09.2018 у 07:48
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ольга Ипполитовна

  Олексій, в україні повно ватников. Втаник це не національність. Це типу хто російська поцреот і др0чит на путіна


  08.09.2018 в 12:01
  Увійдіть щоб відповісти


 • Дерном Самуїл

  радикальна партія, в потрібний момент (за 100-150грн.) починає влаштовувати погроми для картинки і новин на зарубіжних каналах, що мітингувальники зійшли з розуму і почали громити Київ.


  09.09.2018 у 03:41
  Увійдіть щоб відповісти


 • Taurr

  Сходити шоле?
  А то ні разу в оранжереї цієї не був — не пускають туди просто так


  09.09.2018 у 06:25
  Увійдіть щоб відповісти


 • Олександра Базарова

  Тільки половина — для дорослих. Ну або для наркоманів :))


  09.09.2018 в 14:20
  Увійдіть щоб відповісти