Кубіца зажадав у команд WRC дати йому машину на наступний сезон

203

Авто новости

Колишній пілот Формули-1 Роберт Кубіца налякав піти з ралі в кільцеві гонки при відсутності місця на конкурентоспроможному колективі WRC на наступний сезон. «Я прийшов до мене з досвідченого світового чемпіонату. У той час, коли ви міняєте Формулу-1 на друге першість, на новому місці з’ясовується складно вийти на той же рівень, – цитує польського спортсмена Autosport. – Для продовження кар’єри в ралі мені потрібна хороша програма з величезним числом гонок і тестів, щоб я мав можливість покращувати особисті результати і розвиватися як гонщик».

Начальник M-Sport Малкольм Вілсон визнав, що вже почав обговорювати з Кубіцею умови ймовірного співробітництва. «У мене немає ніяких сумнівів у швидкості Роберта, і я вважаю, що в майбутньому його результати зможуть стати значно краще. У разі якщо Кубіца прийде до нас в команду, ми забезпечимо йому найкращі умови», – зазначив Вілсон.

Кубіца систематично бере участь в ралі з минулої осені. У 2013 році поляк проводить повний сезон у серії WRC2: за два етапи до кінця чемпіонату 28-річний спортсмен лідирує в загальному заліку. На даний момент пілот веде переговори з командами Citroen і M-Sport, які беруть участь у самому стрімкому класі світового чемпіонату з ралі. Обидва колективи залишаться в WRC в наступному сезоні. «Сітроен» виставить на старт три автомобіля DS3: один з них дасться Халіду аль-Кассімі, імена його напарників до тих пір поки маловідомі. яка кількість автомобілів підготує суперничає стайня, досі неясно.

Зараз поляк ратує за Citroen. У разі якщо французька стайня переведе пілота в більш респектабельний клас WRC, то Кубіца сходу виявиться в заводській команді – підготовка клієнтських DS3 на 2014 рік не передбачена. Поряд з цим Роберт крім цього числиться претендентом на місце в кільцевому першості WTCC, де у «Сітроена» буде власна команда.

В послуги Роберта був зацікавлений і корейський виробник Hyundai, який готується до повернення в WRC, але спортсмен відмовився від запропонованого договору.

датькомандакубицамашинапотребоватьследовать

 • Червень 20, 2018
 • коментарів 9
 • admin
 • Авто новини

коментарів 9


 • Vut

  Коко, він правий. Росія изголялется придумати привід проти трибуналу, але все це смішно для будь-якої людини не дивиться російську пропаганду.


  20.06.2018 в 13:11
  Увійдіть щоб відповісти


 • Пермяков Мстислав Левовича

  руцький світ


  20.06.2018 у 21:19
  Увійдіть щоб відповісти


 • Мандрика Ірина

  Спасибі Фредді Крюгер )))))


  21.06.2018 о 04:05
  Увійдіть щоб відповісти


 • Самсон Измаилович

  жовта газетка створювана на гроші рыгыаналов, що тебе дивує?


  21.06.2018 в 14:07
  Увійдіть щоб відповісти


 • Максимушкин Модест

  У 2002 році роман Проханова Пан Гексоген, де він художньо відобразив версію про організацію вибухів житлових будинків у Росії в 1999 році спецслужбами Росії, отримує премію ” Національний бестселер. — Пля, у оленів може трапитися припадок від дисонансу — чувак люит Сталіна, Пабеду і скріпи, і не любить Путіна :)))


  22.06.2018 у 01:27
  Увійдіть щоб відповісти


 • Malanadar

  :)) Привіт ? Вся надія на кондіціонер ?


  22.06.2018 в 10:21
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kazralmaran

  Вийшли нам земельки сакральної та курурузы вареної! :))


  22.06.2018 в 14:39
  Увійдіть щоб відповісти


 • Стрільців Давид

  Оленів, а ви в курсі, шо скоро будете все по 300 рублів михалкову платити за інет додатково? :))


  22.06.2018 у 20:44
  Увійдіть щоб відповісти


 • Jordred

  Що-то? Взагалі-то це конкретна мета і завдання.


  23.06.2018 у 05:43
  Увійдіть щоб відповісти