Gm презентував альтернативу nissan leaf за 5000 доларів (фото)

13

У найпопулярнішого електрокара в світі wuling hongguang mini ev від gm з’явилася ще одна версія – long range. Вона обіцяє бюджетному електромобілю збільшений до 300 км запас ходу. Але це далеко не всі зміни, якими новинка відрізняється від стандартної версії.

Довжина wuling hongguang mini ev збільшилася до 2997 мм (+70 мм), а розмір колісної бази тепер ставити 2010 мм. Зовні нова версія отримала іншу передню і задню світлотехніку.

Збільшення у розмірах дозволить розробникам збільшити простір всередині салону. Особливо комфортно в компактному електромобілі будуть відчувати себе пасажири іншого ряду.

Окремо варто відзначити появу батареї ємністю 26 квтг. Її установка сприятливо позначилася на запасі ходу транспортного засобу. Крім установки більш ємного акумулятора була збільшена також потужність мотора. Вона виросла на 14 к. С до 41 к. С.

Ще одна не менш цікава особливість – це цінник. За попередній даними, він складі $ 5000. Це стало можливим завдяки субсидії. Дуже привабливо для моделі з запасом ходу 300 км. Цей показник приблизно відповідає самому далекобійному nissan leaf.

Wuling вже заявивши про свої плани випустити 400 тисяч електрокарів mini ev. Це дозволить виробнику зайняти лідируюче місце в сегменті електричних транспортних засобів за підсумками року.