Фрукти і овочі, звязані, щоб знизити ризик раку молочної залози

216

Научно

Нове дослідження припускає, що жінки можуть знизити свій ризик раку молочної залози при наявності дієта, багата фруктами і овочами: дослідники знайшли жінок чейкровь несла більш високі рівні каротиноїдів, поживні сполуки, знайдені у фруктах і овочах, мав більш низький ризик захворювання хворобою.Результати дослідження припускають, що зв’язок є найсильнішою для негативного раку молочної залози (ER) ER, має тенденцію бути більш агресивним, мати несприятливий прогноз і менше профилактикии варіанти лікування.

Негативний ER означає, що рак не веде естроген.Переможете автора А. Хізер Элиэссен Лабораторії Ченнінга в Медичному факультеті в Медичній школі Brigham & women’s Hospital і Гарварда, иколлеги, напишіть про їх результати дослідження в роботі, опублікованій онлайн 6 грудня в Журналі Національного Онкологічного інституту.Попередні дослідження пов’язали каротиноїди зі зниженим ризиком для раку молочної залози, але зі змішаними результатами, залежно від якого певного каротиноїду складають ихпосмотревший.Автори проаналізували дані, об’єднані від досліджень, покривають у цілому 7 000 жінок (3,055 з раком молочної залози і 3 956 підібраними контрольними групами), і шукали связимежду раком молочної залози і загальними рівнями циркулюючих каротиноїдів, а також окремими.

Дані прибутку з 8 когортних досліджень, між ними вкрили 80% даних, виданих у всьому світі від проспективних досліджень каротиноїдів крові ірак молочної залози.Дослідники знайшли статистично значну зворотний асоціацію між ризиком раку молочної залози і циркулюючими рівнями загальної кількості і человекакаротиноиды.Вони пишуть:«Цей всебічний проспективный аналіз пропонує жінок з більш високими циркулюючими рівнями альфа-каротин, бета-каротину, lutein+zeaxanthin, лікопін і загальне количествокаротиноиды можуть бути в зниженому ризику раку молочної залози.”

Вони не знайшли статистично значною зв’язку для бета-cryptoxanthin.Автори відзначають, що вони знайшли, що найбільш сильні зв’язки були для негативного раку молочної залози ER, і були також деякі докази, що каротиноїди можуть уповільнити зростання

ER позитивні ракові утворення також, але попереджають, що це можливо ефект, затінений пов’язаними з гормоном асоціаціями, заглушають інші фактори ризику.Тим не менш, вони завершують:«Дієта високо в багатих каротиноїдів фруктах і овочах пропонує багато користі для здоров’я, включаючи можливий знижений ризик раку молочної залози».Каротиноїди в дієті

Каротиноїди є жовтими, оранжевими, червоними пігментами, знайденими на заводах. Типи, на які дивилися дослідники в цьому дослідженні, є тими найбільш поширеними на Півночі

Американські дієти, а саме, альфа-каротин, бета-каротин, бета-cryptoxanthin, лютеїн, зеаксантин і лікопін.Альфа-каротин, бета-каротин є провітаміном каротиноїди, означаючи, що вони можуть бути перетворені в тілі у вітамін А.

Помаранчеві та жовті овочі, як морква і зимовий сквош, багаті джерела альфа-і бета-каротину. Шпинат також є багатим джерелом бета-каротину,незважаючи на те, що хлорофіл в листі приховує жовто-оранжевий пігмент.

Батат і капуста (овоч листа від сімейства хрестоцвітних) також мають высокосуммы бета-каротину.Темно-зелені листові овочі як шпинат, капуста і зелень ріпи мають найвищі суми лютеїну і зеаксантину, який незважаючи на те, що окремі склади,дослідження часто збирають у групу їх.

Помідори є багатим джерелом лікопіну, каротиноїд, що також дає рожевого грейпфруту, кавуну і гуаве їх червоний колір.Трохи жиру, необхідного, щоб переварити каротиноидыСуществуют докази, що для тіла, щоб поглинути каротиноїди від фруктів і овочів, їх треба з’їсти з невеликою кількістю жиру.

Дослідження до виданої середині 2012 дієтологів в журналі Molecular Nutrition & Food Research припускає, що Ви не отримаєте багато користі з салату без правильного типу та суми салатаперевязывание.Вони прийшли до висновку, що біопридатність каротиноїдів порушена типом і сумою жиру, що споживається одночасно.

Не захищаючи раціон з високим вмістом жиру, приведіть примітки автора Маріо Ферруцци:«В цілому, з’єднуючись з товстими питаннями. Ви можете поглинути значну кількість каротиноїдів з насиченими або поліненасиченими жирами на низьких рівнях, але Ви бачили быбольше поглинання каротиноїду, оскільки Ви збільшуєте суми тих жирів на салаті.”

овощпонизитьсвязанныйфрукт

 • Травень 24, 2018
 • коментарів 10
 • admin
 • Науково

коментарів 10


 • Nilakelv

  Погано любителю хентая без туристів живеться? :))


  24.05.2018 у 21:36
  Увійдіть щоб відповісти


 • Morlurn

  у тебе з вух гуано лізе, менше киселя дивись тварина


  25.05.2018 у 06:16
  Увійдіть щоб відповісти


 • Yggnn

  Та я ж не про рай. Ти саму статтю дивись, а не заголовок, заголовок — то корр тролить. Улюкаєв каже що треба змінювати модель економіки щоб наздогнати розвинені країни. І це абсолютно вірно, тому що в загальному-то майбутнє за технологіями. І хоча ресурси завжди будуть важливими, але на одних них не виїдеш.


  25.05.2018 в 10:21
  Увійдіть щоб відповісти


 • Волобуєв Едуард

  Це той який Захар беркут, але він не з криму


  25.05.2018 у 21:20
  Увійдіть щоб відповісти


 • Truestone

  Привіт:) Я точно не знаю, але думаю це протоукры споюють протоватника за завданням протогосдепа :))


  26.05.2018 в 09:16
  Увійдіть щоб відповісти


 • Cererad

  що то мені здається, що 4я світова буде вже скоро і на кийках….


  26.05.2018 у 17:05
  Увійдіть щоб відповісти


 • Manris

  Бгг, з стекломоем у тебе око-алмаз:)


  27.05.2018 в 03:53
  Увійдіть щоб відповісти


 • Іраклій Єрмолайович

  слово град збереглося в назвах, в самій мові немає. Слово місто просзошло від старослов’янського — му?сто


  27.05.2018 в 16:48
  Увійдіть щоб відповісти


 • Максим Маркович

  ЮКОС ініціював новий судовий процес проти Росії


  27.05.2018 у 21:08
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kemeena

  Привіт ? Угу ?


  28.05.2018 в 12:42
  Увійдіть щоб відповісти